Skocz do zawartości
Kaeres

Grand Theft Auto: Vice City

Rekomendowane odpowiedzi

no nic skopiowalem z atmtej strony zeby bylo jasne

pare rad :

- spiesz sie powoli (nie rab helikopterkiem w sciany)

- zacznij od parteru pozniej 3,2,1 pietro

- steruj klaiwszami wsad qe ctrl lewy no i 9 i 6

- tych straznikow z giwerkami musisz rozcharatac helikopterkiem

- wybadaj sobie zebys wiedzial gdzie sa beczki u mnie to wygladalo mniej wiecej tak : parter - lec prosto, 3 pietro - lec w prawo, 2 pietro lec w lewo, 1 pietro w prawo

to chyba wszystko cierpliwosci na pewno ci sie uda

a z mercedes musisz ja odwiezc do zespolu stamtad co zaczynales misje trupia czacha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Po 40 minutach grania. Winda wchodzi w stan hibernacji, gaśnie monitor. Na obudowie lampi pokazują żę HDD pracuje. Komp nie działa nawet na naciśnięcie reseta. Pomóżcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze- gra jest wielka! :D Dopero przeszedłem 27 % gry- zaliczyłem wszystko, oprócz helikopterka z bombami i tej budki telefonicznej ( nie wiem kogo trzeba zabijać- jakiś europejski gang- ale waliłem do wszystkiego co tam było i nic :?). Fajne są wątki poboczne- kupisz jakiś domek i czasem masz nowe misje- np. gang taksówkarzy, czy sprzedawca lodów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze- gra jest wielka! :D Dopero przeszedłem 27 % gry- zaliczyłem wszystko, oprócz helikopterka z bombami i tej budki telefonicznej ( nie wiem kogo trzeba zabijać- jakiś europejski gang- ale waliłem do wszystkiego co tam było i nic :?). Fajne są wątki poboczne- kupisz jakiś domek i czasem masz nowe misje- np. gang taksówkarzy, czy sprzedawca lodów :)

no nic ciagle tylko kopije posty z poprzednich stron masz about gang

z tym gangiem musisz zabic czlobkow gangu

1 siedzi na bilbordzie zdejm go z snajperki

2 to straznik w furgonie jedz na motroku i wal w niego z uzi

3 i 4 jeden lata z shotgunem a 4 chyba nie pamietam w samochodziku siedzi

5 siedzi na lodzi ze znajpery go

6 jezdzi na motorku

co do helikopterka to kilka postow wyzej znajdziesz pare rad jak go przejsc moze ci pomoga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem. Muszę uratować Lance'a . Wszystko idzie dobrze do momentu ucieczki samochodem. Zaraz przy bramie samochód zaczyna mi płonąć. Kiedy wychodzę z niego. Zawsze ktoś sekunde później zabija Lanca. Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pocahontas:

lance uratowac udalo mi sie na zasadzie wjazdu motocyklem do hangaru i tam zrobienie czystki lub w drugiej wersji - snajperka i wybijanie ich z daleka, lecz trzeba sie cholernie spieszyc. Ucieczka byla latwa, z boku hangaru stoi auto, wsadasz w nie i jedziesz z kumplem do szpitala.

 

Mi nie udaje sie ciagle z tym helikopterkiem :lol:

Przeszedl ktos misje z telefonem na lotnisku? walizeczke zabieram ale potem ucieczka hmm te auta mnie zawsze zabiaja.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa właśnie; gdzie znajde dokładniejszą mapke miasta, taką żeby baseny były zaznaczone bo raz trafiłem przypadkiem do jednego i tam bazooka była teraz nie moge trafić :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, a jaka taktyke mozna wykozystac w misji, w ktorej mam porwac czolg z konwoju ? Nie bardzo mam pomysl... Nie moge wejsc do czolgu [zamkniety] , a rozwalic eskorte, nie jest zbyt latwo. Szukalem jakiegos miejsca, zeby skoczyc na gore czolgu, ale nie ma takiego chyba... Jak sobie poradziliscie z ta czescia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rzucac pizze? :/ Przeszedlem wreszcie do napisow ale i tak mi duzo zostalo , skoczcie sobie na stadion derby wypas jest :] , jest i derby i nascar jak przejdziecie derby to bedziecie mieli derby wozek przed stadionem , natomiast zeby miec nascara uzbierajcie samochody ze wszystkich list w salonie na dole... Wypas wozek!

 

Z 1 listy bedzue delorean - TAK! ten z powrotu do pzreszlosci , podobny troche do tego co byl w carmagedonie ale tamten byl lepszy :D kocham carme... btw , zwroccie uwage na nazwe save po misji taxowek gdzie was nawalaja inne i trzeba przetrwac w dokach - "cabmageddon" :D RULEZ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, a jaka taktyke mozna wykozystac w misji, w ktorej mam porwac czolg z konwoju ? Nie bardzo mam pomysl... Nie moge wejsc do czolgu [zamkniety] , a rozwalic eskorte, nie jest zbyt latwo. Szukalem jakiegos miejsca, zeby skoczyc na gore czolgu, ale nie ma takiego chyba... Jak sobie poradziliscie z ta czescia ?

Też nie moge sobie poradzić w tej misji... ale trzeba próbować może sie uda ... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, a jaka taktyke mozna wykozystac w misji, w ktorej mam porwac czolg z konwoju ? Nie bardzo mam pomysl... Nie moge wejsc do czolgu [zamkniety] , a rozwalic eskorte, nie jest zbyt latwo. Szukalem jakiegos miejsca, zeby skoczyc na gore czolgu, ale nie ma takiego chyba... Jak sobie poradziliscie z ta czescia ?

Podbiegasz w momencie kiedy ztrzymaja sie po paczki:) wtedy czolg staje i mozna do niego wsiasc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w lodziarni sa jakies misje? Jak rozwozic te lody? Poza tym czy ktos ma spis gdzie jaka posiadlosc mozna kupic, bo mam tylko 35tys a widze tylko dwie rzeczy, jedna za 70 tys a druga za 120 tys. Nie chce mi sie czekac i zbierac kasy tylko z taksowek i rezydencji. Czy ktos moze mi poradzic gdzie co mozna kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie traci się tylko jak się jedzie na motorze. W samochodzie nie. Owszem, można zabić gościa w samochodzie tyle że jest strasznie głupio zrobione. Zabijasz gościa, a on sobie wychodzi z samochodu i dopiero umiera. Fajniuśko jest jak zacznie się walić do kogoś na motorku. Osobnik spada z moto jak worek ziemniaków :D A motor jedzie i jedzie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kupować puby, kluby i niektore budynki bo pisze, zeby przyjsc pózniej... mam juz całą wyspe i duzo kasy co trzeba robic?

i gdzie sa helikoptery i czy mozna latac jakimis samolotami (awionetka)?

Aby kupować budynki trzeba przejść misję z witrynami sklepowymi (chyba jest to pierwsza misja od chwili przejęcia nowego lokum ;) ) Po tej misji możesz kupować co chcesz. Co drugiego pytania to sam nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm

panowie pomocy :oops:

 

Nie pomoge sobie poradzic z misja gdzie trzeba wysadzic sklep.

Zwabiam 2 policjantow itp., potem jade do centrum wysadzam...

i jest tyle policji ze nie mam szans uciec im 8O

 

Bede wdzieczny za wszelka podpowiedz.

 

btw to utknalem na dobre - zostala mi misja z helikopterkiem ta co wyzej:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary ja to zrobilem tak

z rezydencji V wzialem sobie swoj super helikopterek wzialem do niego Lance oczywiscie polecialem nad garaz wyladowalem przebralem sie w policyjne ciuszki :)

no i fora do heliktera znowu ladowanie przed supermarketem blisko dzrzwi

szybka ucieczka uwazaj zeby Lance nie zgubic bo chyba oglada ise za policjanatami do helikpterka no i lot uwazaj tylko na policyjny kopter strzela rob uniki no i ladowanie nie bedzie latwe przed rezydencja juz czekaja ale da sie zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm

panowie pomocy  :oops:  

 

Nie pomoge sobie poradzic z misja gdzie trzeba wysadzic sklep.

Zwabiam 2 policjantow itp., potem jade do centrum wysadzam...

i jest tyle policji ze nie mam szans uciec im  8O  

 

Bede wdzieczny za wszelka podpowiedz.

 

btw to utknalem na dobre - zostala mi misja z helikopterkiem  ta co wyzej:/

No fakt- mocna misja- w zasadzie do przejścia w konwencjonalny sposób ( ucieczka), ale ja zrobiłem przekręt :P Po zwabieniu glin do garażu i przebraniu się, pojechałem do swojej rezydencjii i ....przesiadłem się do helikoptera :) Podleciałem do centrum, wysadziłem sklep- pozabijałem tych, co byli na zewnątrz i zwiałem helikopterem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dachu Twojej rezydencji oznaczonej literą V!!! wejść do środka i schodami na samą górę... albo na paru innych budynkach w mieście

tylko ze ja na mpace nie ma zadnej literki V :( A mozesz zapodac jakiegos screena z helikopterem umieszczonym na jakims budynku ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...