Skocz do zawartości
Kaeres

Grand Theft Auto: Vice City

Rekomendowane odpowiedzi

I jak ta gra sie spisuje ?

Lepsza od GTA3 ?

Napewno jest więcej rzeczy w niz

motory , laski w stringach itp.

Ale to mozna było mieć też w 3 (ja np mam , bo drobnych modyfikacjach)

Grafa jak pisali poprzednicy nie zachwyca ale też nie drażni.

Przynajmniej takie są moje odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak ta gra sie spisuje ?

Lepsza od GTA3 ?

Napewno jest więcej rzeczy w niz

motory , laski w stringach itp.

Ale to mozna było mieć też w 3 (ja np mam , bo drobnych modyfikacjach)

Grafa jak pisali poprzednicy nie zachwyca ale też nie drażni.

Przynajmniej takie są moje odczucia.

Wiec nadal do MAFII mu daleko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejo a latal juz ktos Dodo w tym lata sie latwiej czy znowu sieczka (znaczy po trningach i odpowiednim podostrajaniu sobie go pod siebie w handlingach lata sie latwo i w gta 3 ale musialem pogrzebac w cyferkach ale bez tego i tak umiem okolo 6-7 minut)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec nadal do MAFII mu daleko :P

Ale juz duzo blizej.

 

Mi sie jak narazie VC bardziej podoba, niz "zwykla" gta3.

Przede wszystkim moge sobie pograc w full detalach w 1024x768x32, gdzie w gta3 gralem w 640x480x16 :D

Motorki maja calkiem fajna fizyke (choc nie do konca realna).

Duzo nowych broni (chainsaw rox :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie tam podoba ten nowy vice city o tyle, ze na 1024x768 z wszystkim na maxa AAx2 i Aniso8x na tym co mam w podpisie chodzi plynnie. Rewelacja. A co do grafiki, to jak dla mnie jest ladna, czego chciec wiecej? Chyba sie napatrzyliscie na screeny z Half Life 2 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze da sie nia robic misje (sprzedajesz loy jak nietrudno sie domyslic)Ja wiem ze da sie nia robic misje (sprzedajesz lody jak nietrudno sie domyslic)Ja wiem ze da sie nia robic misje (sprzedajesz lody jak nietrudno sie domyslic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra WYMIATA!!!!! Super klimat, nic nie tnie na full detalach 1600/1200 + Anizo x 16. I w końcu PRAWDZIWA muzyka!!!!! Jak usłyszałem Slayer-a to mało nie spadłem z krzesła :D :D :D :D Isnty czad!!!!!!! Stare kawałki Briana Adamsa, Iron Maiden, Run DMC- dla tej muzy warto nawet kupić oryginał ( tylko komu chce sie czekać do lipca :P). Może i grafika nie jest super ( ale i tak leprza niż w GTA 3) ale widać, że to nie jest jakiś dodatek- to zupełnie inna gra!!! Możecie zapomniej o GTA 3- Vice City jak dla mnie to najleprza gra tego roku na PC- i żaden Doom, Half Life 2 czy inny Duke nie będzie leprzy!!!! NIe podchodza do pięt- co z tego, że mają leprza grafikę, jak tutaj macie MIASTO-i to znacznie większe niż w GTA 3- takiego wypasu od roku nie widziałem w żadnej grze!!!!!!

 

PS- nie ma jak jazda na jednym kole zcigaczem 600 i kawałek Deicide "Dead but Dreaming" ( to już własne zasoby ;)) :D

 

PS2- oddanie kilmatu miasta w Postal 2 nie ma racjii bytu w porównaniiu do VC- teraz widze prymitywizm, umowność wielu aspektów gry. NIe ma jak demolka samochodu młotkiem :twisted: No i jazda na "kapciach" hyhyhy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak daleko przeszliscie w grze? BO ja wlasnie przeszedlem do przejecia rezydencji Diaz'a :-) Swietna gierka, wymiata. Tylko misja z uwalnianiem Lance byla do d... przechodzilem ja z 5 razy. A poza tym dwie misje z helikopterami to sam miod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz to przeszedlem cubanczykow tez no i harlejowcow tez i kurde w malibu nie mam juz zadnej misji w drukarni tez i nie wiem co mam teraz kupic albo zrobic zeby miec jakies nowe misje.

 

ps. mam tylko misje z budki telefonicznej zeby zabic jakie europejski gang ale pupa mam punkcik na mapce ale tam nikogo nie ma moze ktos wie o co biega?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eno nie moge po prostu za cholere tego helikotperka przejsc :(

pare rad :

- spiesz sie powoli (nie rab helikopterkiem w sciany)

- zacznij od parteru pozniej 3,2,1 pietro

- steruj klaiwszami wsad qe ctrl lewy no i 9 i 6

- tych straznikow z giwerkami musisz rozcharatac helikopterkiem

- wybadaj sobie zebys wiedzial gdzie sa beczki u mnie to wygladalo mniej wiecej tak : parter - lec prosto, 3 pietro - lec w prawo, 2 pietro lec w lewo, 1 pietro w prawo

to chyba wszystko cierpliwosci na pewno ci sie uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz to przeszedlem cubanczykow tez no i harlejowcow tez i kurde w malibu nie mam juz zadnej misji w drukarni tez i nie wiem co mam teraz kupic albo zrobic zeby miec jakies nowe misje.

 

ps. mam tylko misje z budki telefonicznej zeby zabic jakie europejski gang ale pupa mam punkcik na mapce ale tam nikogo nie ma moze ktos wie o co biega?

z tym gangiem musisz zabic czlobkow gangu

1 siedzi na bilbordzie zdejm go z snajperki

2 to straznik w furgonie jedz na motroku i wal w niego z uzi

3 i 4 jeden lata z shotgunem a 4 chyba nie pamietam w samochodziku siedzi

5 jezdzi na motorku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz to przeszedlem cubanczykow tez no i harlejowcow tez i kurde w malibu nie mam juz zadnej misji w drukarni tez i nie wiem co mam teraz kupic albo zrobic zeby miec jakies nowe misje.

 

ps. mam tylko misje z budki telefonicznej zeby zabic jakie europejski gang ale pupa mam punkcik na mapce ale tam nikogo nie ma moze ktos wie o co biega?

z tym gangiem musisz zabic czlobkow gangu

1 siedzi na bilbordzie zdejm go z snajperki

2 to straznik w furgonie jedz na motroku i wal w niego z uzi

3 i 4 jeden lata z shotgunem a 4 chyba nie pamietam w samochodziku siedzi

5 jezdzi na motorku

dzieki bo nie widzialem tego kolesia na bilbordzie.

a wiesz moze co mozna kupic zeby miec jakies misje bo ja nie moge nic znalezc ciekawego prawie same opcjie save mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yy little help - misja zaraz po zabiciu Diazu u "V" - market - co trzeba zrobić ??

Misja polegana tym że musisz "przekonać" sprzedawców w mallu do tego by płacili haracze. Jedziesz do tego mallu wchodzisz do środka i szukasz zbioru tych punktów (punkty to szyby sklepowe) musisz wybić wszystkie szyby w ograniczonym czasie i po sprawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja przeszedlem misje nawet juz jej nie pamietam , potem w zaczalem kupowac co zostalo i tam tez all misje , juz nie mam co kupowac , czemu nie bylo ani napisow koncowych ani nic...???

 

Czyli ze to jeszce nie koniec? To gdzie misje , gdzie dalszy ciag fabuly itd? Last misje mialem bodajze ze mialem podlozyc bombe z vancem i uciec... z tych fabularnych - reszta to juz kupione budynki. wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja przeszedlem misje nawet juz jej nie pamietam , potem w zaczalem kupowac co zostalo i tam tez all misje , juz nie mam co kupowac , czemu nie bylo ani napisow koncowych ani nic...???

 

Czyli ze to jeszce nie koniec? To gdzie misje , gdzie dalszy ciag fabuly itd? Last misje mialem bodajze ze mialem podlozyc bombe z vancem i uciec... z tych fabularnych - reszta to juz kupione budynki. wtf?

a co dokladnie kupiles za budynki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są wymagania GTA 3 Vice City, bo moze sobie kupie. A bardzo chce

sory ze sie przyczepie akle nie GTA3 tylko poprostu GTA Vice City

 

aco do wymagan to na duronie 800 256 ram i GeForce 2 MX chodzi plynnie w 800x600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

gram sobie i mam kilka pytan:

- gdzie wywiesc mercedes zebny make sweet love?

- jak najlatwiej uciec z lotniska z teczka?

- ten cholerny pilotaz modelu helikoptera - jakas solucja? sterowanie jest powalone chyba sobie kupie pada

 

podpowiedziec moge:

-zeby obronic kumpla w dokach najlatwiej wjechac motorem do sroda tak gdzie on jest

-przejecie tego kretyna bossa = na samym koncu samemy wbiec na schody i strzelac bo inaczej zastrzeli kumpla...

- motorem 600 najszybciej dojedzie sie do misji gdy czas jest liczony

- wybijanie szyb - najpierw sprawdzic sobie o ktore chodzi

 

dzieki za podpowiedzi.

gra jest boska:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...