Skocz do zawartości
Kaeres

Grand Theft Auto: Vice City

Rekomendowane odpowiedzi

po prostu jest zle przegrana plytka tez tak mial moj kumpel przegralem mu jeszcze raz i dziala spox :)po prostu jest zle przegrana plytka tez tak mial moj kumpel przegralem mu jeszcze raz i dziala spox :)

------edit-----

powinno byc ok jak nagrasz 2 raz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde naprawdę fajna giera!!! Wczoraj ją wreszcie zdobyłem!!!

Teraz mogę sobie pograć, na początku małe wczyty, po chwili wszystko cacy. Chodzi bardzo dobrze w 1024x768 w max detalach, w GTA 3 nie było to możliwe!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe- no ja też mam Gothic 2 PL- czeka na leprze czasy ;)

 

PS- czy ktoś wie, co trzeba zrobić, żeby odblokować samochód pogrzebowy? Był raz w jednej misjii, ale czytałem, że jest on do odblokowania- ale w jaki sposób?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisz: THELASTRIDE :P a tak na serio to nie mam pojecia ja sie mecze z tymi szybammi co trza wybijac :( aha moge prosic na priv o linka albo cos zeby gothica 2 pl sciagnac? plizzzzzzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przy instalacji GTA wyskakuje mi najpierw, że trzeba wlozyc 2disk a kiedy go wloze to pisze ze potrzebuje data4.cab a tego pliku nie mam na ani jednej plycie.

prosze o szybkie odpowiedzi  i  pozdrawiam.

Masz zle nagrana 1 plyte - tez tak mialem

tez tak mialem i pomoglo ustawienie w Nero, zeby nie naprawiel zlych sektorow przy kopiowaniu z Daemona, bo plyta jest zabezpieczona najnowszym Securomem i nawet clonecd nie potrafi tego nagrac poprawnie, ale dobrze skonfigurowane nero sobie poradzilo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem drugi raz i znowu to samo :x

ja jak nagralem clonem to bylo do [gluteus maximus]. Jak przegralem wszystko na dysk i nagralem data CD w nero to bylo git. Poprobuj - dzis plytki nie sa drogie ;) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co musze zrobic ? ile lodow sprzedac ? mialem juz 101 i mnie gliniaz na plazy z samochodu wyciagnal :/ help !

Mi styklo 51 sprzedanych.

 

 

Ile jest wszystkich nieruchomosci. Jak do tej pory mam 13.  

Edit: Znalazlem czternasta sa jeszcze jakies?

W sumie jest 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utkonołem zrobiłem wszystkie misje główne kupiłem budynki i wykonałem misje miedzy innymi w Studio filmowym,drukarni Malibu i Zajezdni Taksówek odwiozłem do szpitala tego goscia bez ręki teraz nie wiem co robic mam kupiona stocznie i lodziarnie nie iwem co robic dalej POMOCY!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utkonołem zrobiłem wszystkie misje główne kupiłem budynki i wykonałem misje miedzy innymi w Studio filmowym,drukarni Malibu i Zajezdni Taksówek odwiozłem do szpitala tego goscia bez ręki teraz nie wiem co robic mam kupiona stocznie i lodziarnie nie iwem co robic dalej POMOCY!!

kiedy sie zawozi goscia bez reki do szpitala ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam was zapodaj mi ktoś ejwa zaraz po demolition man (helikopter), bo przejść nie moge, a trainer zawiesza mi gre Tu macie maila: Boban2@op.pl

Dzieki wielkie wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja napisy obejrzalem ale z procentami slabo dobijam do 50

A masz wszystkie Unique Jumpy, Rampage, Hidden Packages, Robberies i wszystkie misje z budynkow, ktore sie kupuje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huntera bardzo latwo zdobyc

Wystarczy zalozyc policyjny mundur i mozna chodzic sobie po bazie na luzaku, nikt nie strzela, nikt nie przeszkadza :wink:

Potem 12 misji huntera i mamy 150 pancerza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...