Skocz do zawartości
Kaeres

Grand Theft Auto: Vice City

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za wcześniejszą porade,ale powiedzcie mi o co chodzi z ta misją w ganu motorowym BIG MITCH BAKER misja nazywa się MESSING WITH THE MAN , mam jakis chaos metter obok pasek i 2 minuty ,trzeba wywołac haos?tylko jak ,gdzies jechac?mapa nic nie pokazuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> jakiegosc guna :D i rozpieprzac wszystko co sie da

:D a ten pasek bedzie wzrastac :D najwiecej chyba wzrasta jak w helikopter walisz :D

p.s wie ktos co trza zrobic jak sie z ta kapela ROCK ową do tej limuzyny wsiada ? bo jade szybko i mi nie wybucha ale jak zwolnie to zaraz boom :P na mapie nic nie ma :( a oni cos do siebie gadaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> jakiegosc guna :D i rozpieprzac wszystko co sie da

:D a ten pasek bedzie wzrastac :D najwiecej chyba wzrasta jak w helikopter walisz :D 

p.s wie ktos co trza zrobic jak sie z ta kapela ROCK ową do tej limuzyny wsiada ? bo jade szybko i mi nie wybucha ale jak zwolnie to zaraz boom :P na mapie nic nie ma :( a oni cos do siebie gadaja

Muszą pogadać troche, ale w końcu bombe rozbroją :) Jedź taką trasą, żebyś mógł robić kółka bez ostrych zakrętów to sie uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co trzeba zrobic w takiej misji ze jede z typkiem za dwoma samochodami i przyjezdzany do jakiego budynku i tam uzbrajam 3 bomby i uciekam... to sobie wybucha i jest mision failed...

musisz uciec z tamtad na dach pobliskiego budynku (na prawo od bramy jest uliczka i schody na dach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> jakiegosc guna :D i rozpieprzac wszystko co sie da

:D a ten pasek bedzie wzrastac :D najwiecej chyba wzrasta jak w helikopter walisz :D 

p.s wie ktos co trza zrobic jak sie z ta kapela ROCK ową do tej limuzyny wsiada ? bo jade szybko i mi nie wybucha ale jak zwolnie to zaraz boom :P na mapie nic nie ma :( a oni cos do siebie gadaja

Muszą pogadać troche, ale w końcu bombe rozbroją :) Jedź taką trasą, żebyś mógł robić kółka bez ostrych zakrętów to sie uda.

Mnie normalnie ich rozmowa dobiła:

 

- Przetnij zielony

- Jaki zielony

- Kabel!

- Aaa, dobra

- Nieeee, czekaj

- Na co?!

- Aaaa, nie wiem :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. Ja mam inny nieco problem. W rezydencji "V" :) swieci mi sie caly czas ten znaczek V, ale nigdzie nie moge znalesc punku, zeby odebrac misje :/ (ten fioletowy okrag). Przeszukalem juz chyba caly dom... innych misji juz nie mam (nie liczac tych dodatkowych). Btw. jak zdobyc stroj policjanta oraz gdzie jest ta baza wojskowa ??? Zjezdzilem caly port, ale nigdzie nie widze nic podejzanego :> Mam nadzieje, ze poradzicie cos...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co mam zrobic jak z takim gosciem (misja kawiarnia) on wsiada i jak napotka ise niebieskich to szczelanina jest ale zadnych punktow nie ma na mapie wiec nie wiem kompletnie gdzie mam jechac :/

Możesz napisać dokładiej o która misję ci chodzi (np. kto ją zleca, ect.) bo mimo że przeszedłem już prawie całą gre nie wiem o co ci chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kubu wydaje mi sie ze musisz ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> taki samochod c gang niebieskich jezdzi...taki lowrider i wtedu bendziesz mial punkt na mapie... ( moge sie mylic )

A to co innego, niebieskich czyli haitańczyków :P jak tak to faktycznie trzeba skombinować sobie ich samochód Voodoo i wtedy podjechać na umuwione miejsce i razem z resztą póżniej jedzecie wysadzić fabrykę prochów - haitańczyków, jeśli chodzi o tą misję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...