Skocz do zawartości
Entreri

Zmiana Operatora Komorkowego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

 

Zwracam się do was z następującym problemem. Od 5 lat korzystam z oferty Plus Gsm i w miarę jestem zadowolony z tego co oferują, lecz cena która karzą sobie za to płacić jest dość wysoka. Stąd moje pytanie i prośba do użytkowników forum o wypowiedzenie się na temat innych sieci, innych ofert, gdyż operatorzy, z tego co wiem od kilku osób, gwarantują swoim abonentom całkiem rozsądne i częste promocje. Może ktoś z Was ostatnio miał podobny problem, zmieniał operatora i przeglądał wszystkie oferty operatorów i ma coś więcej do powiedzenia.

 

 

Z góry dziękuje za udzielone opinie i pomoc w doborze nowego operatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Play moim zdaniem, jakos ciagnie w gore, nie stara sie stac w miejscu.

Jeden numer z Ery przenioslem juz do Playa i zona jest zadowolona.

 

Ja swoj numer tez pod koniec roku przeniose, mozna zyskac na tym pare opcji, poczytaj na ich stronie.

 

Swoj numer w Erze mam od 11lat i ta siec nic poza wpchaniem ilosci dodatkowych minut nic nie potrafi.

Era dba tylko o nowych abonentow, dostaja rozne dodatki. A przy przedluzaniu umowy czeka tylko zimny prysznic.

Bo jak juz jestes to i tak zostaniesz, takie jest podejscie Ery.

 

Nie wiem jak w innych sieciach, moze ktos inny sie wypowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...