Skocz do zawartości
bleiddwn

Gf 260 Vs Amd 4890

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamiezam kupić nową grafike do 670 zł

wybór padł na

Palit GeForce GTX 260 Sonic 896MB DDR3 /448bit/ HDTV 2xDVI

i

XFX Radeon HD4890 1024MB DDR5 /256bit/ 2xDVI TV-out

 

oczywiste jest ze amd jest wydajniejsze ale nie o to chodzi, nie chce mieć żadnych problemów z grami a słyszałem ze na amd shift i batman miał ostatnio problemy i chciałbym tego uniknąć. Chciałbym zeby karta nie byłą głośna teraz siedze na 88gt + s1 i bardzo sobie to rozwiązanie chwale.

 

Bardziej mi w strone tego gf'a ale jak mnie przekonacie to moze zmienie decyzje, a moze wy macie totalnie inne propozycje w moim przedziale cenowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Processor: Intel® Core2 Duo CPU E8400 @ 4.00GHz (2 CPUs) + Arctic Cooling Freezer 7 Pro

Memory: A-Data Extreme Edition DDRII 4GB/1066 (2 x 2GB) CL5

Hard Drive: 1,75 TB Total Seagate 250 GB Barracuda 7200.10 + Seagate 500 GB Barracuda 7200.11 + WD Caviar GP-16 1TB WD10EADS 32MB cache SATA-II

Video Card: --------------------------------

Monitor: SyncMaster 931BW , SyncMaster Magic CX931BW (Digital)

Operating System: Windows XP Professional (5.1, Build 2600) Dodatek Service Pack 3 (2600.xpsp_sp3_qfe.080814-1300)

Motherboard: GigaByte GA-P31-DS3L

zasilacz Corsair CMPSU-520HXEU 520W ATX PFC

Edytowane przez bleiddwn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak porównywać 4890 to do gtx275 a nie do 260 wiec wybór jest oczywisty z tych 2.

GTX 260 to praktycznie GTX 275 różniący się od siebie w głównej mierze taktowaniami na defaultowych ustawieniach GTX 260 575 ( lub Palit Gainward np. 620 ) GTX 275 633 . Dalsze większe różnice w architekturze są pomijalne między tymi kartami. Więc porównanie zegar w zegar GTX 260 vs 275 wychodzi 0-2 FPS zależy od gry i rozdzielczości. Ale różnicy praktycznie nie ma, no i OC na podobnym poziomie.

 

Tutaj masz GTX'a 260 do Palita za 599zł >> http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=18256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kit z tym kto jest czyim właścicielem, kogo to w ogóle że tak nie ładnie powiem je@#e??? chodzi mi o chłodzenie a nie o świstki papieru zwane umowami kupna sprzedaży prawami własności i innymi takimi...

 

dodam aby później nie było dziwnych sytuacji. galaxy to będzie ten z + (216sp) bez plusa to jest wersja 192sp, asus SL+ to "tylko" 216sp

Edytowane przez prznar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coraz mniej mi sie podoba ten palit sonic, wszyscy co innego piszą

ten niby asus sl+ to gl+?

http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=7...oducts_id=21666

 

a jak wypada z głośnością tego amd z tymi 260?

 

coraz bardziej mi do tego amd i xfx, wiadomo ze palit to nie xfx do tego teraz tez mam gf xfx i sobie chwale

Edytowane przez bleiddwn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...