Skocz do zawartości
Maverik

Logitech Illuminated

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż zauważyłem dzisiaj że nie działa kombinacja klawiszy "shift" + ":" + "P" wciśnietych razem. Inne klawisze wciśnięte na raz w takiej kombinacji działają np. :H lub :S ale z literką P nie działa nie wiem czy to błąd klawiatury czy tak jest.

 

Jeśli ktoś mógłby to sprawdzić będe wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do osob ktore maja Illuminated - czy u Was tez spacja naciskana lekko z samego boku nie zalapuje? Trzeba wcisnac wyraznie mocniej niz inne przyciski lub nacisnac bardziej na srodku? Bo dla mnie troche kpina w klawiaturze za 300zl, ze tak sie dzieje, i nie wiem czy kazdy typ tak ma czy wada fabryczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do osob ktore maja Illuminated - czy u Was tez spacja naciskana lekko z samego boku nie zalapuje? Trzeba wcisnac wyraznie mocniej niz inne przyciski lub nacisnac bardziej na srodku? Bo dla mnie troche kpina w klawiaturze za 300zl, ze tak sie dzieje, i nie wiem czy kazdy typ tak ma czy wada fabryczna.

Mam klawiature odkąd się pojawiła w Polsce, nie ma miejsca nic takiego jak mówisz. - REKLAMUJ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do osob ktore maja Illuminated - czy u Was tez spacja naciskana lekko z samego boku nie zalapuje? Trzeba wcisnac wyraznie mocniej niz inne przyciski lub nacisnac bardziej na srodku? Bo dla mnie troche kpina w klawiaturze za 300zl, ze tak sie dzieje, i nie wiem czy kazdy typ tak ma czy wada fabryczna.

mam to samo, szlag mnie jasny trafia bo tak to się zachowywała moja połamana klawiatura za 10zł. Też idę reklamować illuminated bo się na tym pisać nie da, klik słychać, czuć a spacja nie wskakuje, trzeba albo walnąć na tyle mocno aż wyraźnie dobije do spodu albo uderzać w nią na samym środku. To że spacja jest głośna mi nie przeszkadza choć może irytować że nie pracuje tak samo jak inne przyciski, ale to że nie zawsze wskakuje jest wybitnie wpieniające.

 

a co do kombinacji klawiszy to zależenie od kombinacji do 5 przycisków na raz mi toleruje, ale są też takie jak ten shift+:+p gdzie trawi tylko dwa pierwsze klawisze

Edytowane przez boris_dime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie, może mi ktos powiedzieć jak wyglada proces reklamacji ? Mam paragon ze sklepu ale tam powiedzieli mi ze zalatwia sie to w systemie Door to Door. Gdzie to zglosic ?

 

Aha i pytanko, zauwazylem tez ze przycisk "enter" wcisnięty lekko od dolnej strony również nie zalapuje i tzreba nacisnąc mocno na srodku. Tez tak macie czy reklamować ?

Edytowane przez Maverik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie jest twoje lekko... spacja i enter, gdzie się nie naciśnie działają.

Ja tylko literkę "l" muszę troszkę mocniej naciskać, żeby załapało... ale po prostu może jakiś brudek się trafił. Człowiek nie małpa... wiem o tym i się przyzwyczaiłem... jak będę się nudził to poszukam instrukcji rozbierania i wyczyszczę.

Gdyby wszystkie moje poprzednie klawy (nawet takie za 150zł) miały takie wady, to bym miał je do dzisiaj.

Edytowane przez Elektronek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ na zdjęciach ładnie wygląda i ma dobrze działać(napis perfect-stroke robi swoje), niestety detale już nie są takie rewelacyjne.

Po pierwsze co klawisz to inny odgłos, a dolny rząd to już całkiem inaczej "śpiewa" nie mówiąc o tym że robi hałas jak diabli w porównaniu do reszty. Przy okazji wcale nie pisze się na niej jakoś rewelacyjnie, klawiatura w moim Dell'u M1530 chodzi IMO lepiej.

Po drugie, to nie jest klawiatura full size co może doprowadzić do szewskiej pasji, obszar klawiszy jest jakieś 1-2cm węższy niż normalnie i akurat nie będziemy trafiać w enter tylko w obudowę pod delete lub sam delete.

Podświetlenie też jest takie sobie, napewno nie jest jednolite a i prześwituje między klawiszami.

No i na koniec spacja którą trzeba trafiać w środek i fakt że przy niektórych kombinacjach 2 klawisze naraz to max co klawiatura potrafi.

 

Zdecydowanie nie polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ na zdjęciach ładnie wygląda i ma dobrze działać(napis perfect-stroke robi swoje), niestety detale już nie są takie rewelacyjne.

Po pierwsze co klawisz to inny odgłos, a dolny rząd to już całkiem inaczej "śpiewa" nie mówiąc o tym że robi hałas jak diabli w porównaniu do reszty. Przy okazji wcale nie pisze się na niej jakoś rewelacyjnie, klawiatura w moim Dell'u M1530 chodzi IMO lepiej.

Po drugie, to nie jest klawiatura full size co może doprowadzić do szewskiej pasji, obszar klawiszy jest jakieś 1-2cm węższy niż normalnie i akurat nie będziemy trafiać w enter tylko w obudowę pod delete lub sam delete.

Podświetlenie też jest takie sobie, napewno nie jest jednolite a i prześwituje między klawiszami.

No i na koniec spacja którą trzeba trafiać w środek i fakt że przy niektórych kombinacjach 2 klawisze naraz to max co klawiatura potrafi.

 

Zdecydowanie nie polecam!

To dziwne, klawiature mam już ponad rok i nie mam z nią żadnych problemów. Z tymi odgłosami klawiszy-u mnie nic takiego nie występuje, tak samo ze spacją . Cena faktycznie poszła sporo w górę, jak ją kupowałem świeżo po premierze zapłaciłem w drogim Komputroniku 219 zł.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez hyper_2002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spacja jest faktycznie irytujaca.... reszta - same zalety. Zwlaszcza dla tych co nie potrafia pisac bez patrzenia na klawiature, a lubia siedziec w polmroku. Podswietlenie jest swietne - zero obciachu, klawiatura wyglada jakby te literki byly normalnie namalowane, z ta roznica, ze widac je nawet w absolutnych ciemnosciach. Poswiata faktycznie jest wokol klawiszy, ale to calkiem fajnie wyglada - pokazuje ksztalt przyciskow. Ocenilbym ja 4/5 za spacje i brak podswietlenia f-ow (przyciski funkcyjne maja tylko podswietlone ikonki skrotow, napisy F1....F12 sa bez podswietlenia). Jesli by mi zaginela, kupil bym ja ponownie, ale tymrazem sprawdzil spacje ;)

 

Zastanawiam sie jednak nad rozebraniem jej i pogrzebaniem przy tej cholernej spacji..... ktos probowal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...