Skocz do zawartości
cadam

Komputer Się Wiesza Z Nieznanej Przyczyny

Rekomendowane odpowiedzi

Komputer wiesza się z nieznanej przyczyny. Zainstalowałem na nowo system i znów to samo.

Objawia się to tak: Gdy do nagrywarki włożę płytę do nagrania to po chwili nagrywania na monitorze gaśnie obraz (czarne tło), cały czas się świeci dioda od twardego dysku i komputer w ogóle nie reaguje, trzeba resetować.

Co może być przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A probowales na przyklad kopiowac dane z plyty na dysk ? Czy efekt bedzie podobny ? Moim zdaniem moze byc zasilacz. Sprobuj pozyczyc od kogos i zobaczyc jak sie bedzie komputer zachowywal. Albo jesli masz na przyklad 2 dyski to odepnij jeden, ogolnie poodpinaj to co nie potrzebne i wtedy zobacz czy problem bedzie sie pojawial ponownie... Ja stawiam na zasilacz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lakoniczna odpowiedź. Podaj ten konfig włącznie z zasilaczem. A jak wkładasz płyte pustą i nagraną to sie też tak dzieje? Ja kiedyś w Viście miałem tak, że po włożeniu płyty dvd i jej ruszeniu system sie zawieszał, po prostu kursor mychy stawał i tylko reset pozostawał. Problemem był system w tamtym wypadku bo po przeinstalowaniu go problem ustał... Co oczywiście nie oznacza że masz natychmiast reinstalować system, bo może u Ciebie problem leży w sprzęcie skoro gaśnie ekran.

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemem był system w tamtym wypadku bo po przeinstalowaniu go problem ustał... Co oczywiście nie oznacza że masz natychmiast reinstalować system, bo może u Ciebie problem leży w sprzęcie skoro gaśnie ekran.

czytaj 2 zdanie z 1szego postu

Edytowane przez ayabrea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...