Skocz do zawartości
polii

Gry wykorzystujące DX9.0?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak poproszę nieśmiało ;]]]

 

Może ktoś pokazać jakieś screeny? Czego to jest techdemo?

To wyglada jakby krecily sie planety wokol slonca tylko zamiast planet są śruty takie wyszlifowane kolorowe śruty albo kule do bilarda tylko bardzo wypolerowane :)

Jak zatrzymasz te kulki to efekt bullet time z matriksa bardzo fajny

A to wszystko jest w jakiejs duzej katedrze.To tyle :D

 

UPDATE: Potwierdzam to ze dobrze wykrywa artefakty.Poprostu zalewa nimi caly obraz !! A na 3dsmarku ani jednego?? hmm dziwne :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechce mi sie uruchomic pisze cos ze mam niekompatybilny direct czy cos takiego (mimo ze mam 9.0) :(

8O LOL

Musisz mieć karte kompatybilną z Directem 9......

 

8O 8O :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z resztą takie kuleczki nie są opce posiadaczom radków 9800 od herca ;) bo takie kuleczki ( takie same tylko że stojące na stoliku ) są na płycie dołączanej do radków 9800 razem z innymi takimi demkami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wlasnie nie ma interaktywnego dema samego w sobie mam radka sam 9800 i jedynie co dostalem tro filmiki avi z tymi kulkami --a nie program sam kulek tych

bo na początku kamera steruje sie automatycznie co może wyglądać jak filmik AVI ale jak poruszysz myszką to sam możesz nimi se majstrować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne damko. W 640 chwilami dochodzi do 5 FPS nawet :lol:  :lol:

Nie ma to jak pełny support dx 9.0 w Fxie 5200 :lol:

Znam to bo sam miałem tą karte 8)

ja u siebie w 1024x768 jak wylacze multisampling to 18-20fps caly czas mam, zauwazylem ze fx5200 nie lubi pewnych instrukcji, efektow, jak sie je wylaczy to w trybie dx.9 dziala w miare sensownie (chodzi mi głownie o dynamiczne cienie) a textury i reszta moze byc na full włącznie z anizo

 

ale i tak ten fx to śmieszny wynalazek czekam na nv40 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm niezle mi sypie artefaktami a w wersji 1,1  wogle nie mam a tu posypalo troche

ale spoko obnizylem taktowanie do 411 rdzenia i jest ok :) a demko sie minimlanie rozni od wersji 1,1 tak jakby ostrzejszy obraz byl poprawiony bardziej soczysty jak by ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi już działa, nie mam pojęcia czemu wcześniej nie chciało odpalić. Fajnie to nawet wygląda, ale nie umywa się do demka z kulkami "grającymi" na instrumentach, tamto jest dopiero za*****.

racja... te kuleczki które odprawiają niezły koncercik miażdżą te 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, czuje sie dyskryminowany, bo mam gf4ti4200 :( , czy jestem przez to gorszy? :lol:

Czas najwyższy aby posiadacze GF4Ti poczuli się gorzej! DX9 nadchodzi wielkimi krokami i miażdży DX8! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RealStorm_Bench2004

no to jest wymagający bench.Dopiero w 640x480 wyglada ładniutko ale przy 1024 x768 zaczyna się tragediahttp://www.realstorm.com

Pytanie: Dlaczego tragedia? Ano dlatego:

 

The RealStorm Engine calculates everything with the processor and uses a lot of memory, it does NOT

use your 3D-Hardware.

You may ask why does it not use my 3D-Hardware? The answer is simple, your 3D-Hardware can't do 

what the RealStorm Engine does.

lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

No mi już działa, nie mam pojęcia czemu wcześniej nie chciało odpalić. Fajnie to nawet wygląda, ale nie umywa się do demka z kulkami "grającymi" na instrumentach, tamto jest dopiero za*****.

Jesli mowisz o Animusic to mam tego cala serie - polecam.Jakby Cie interesowalo to zapraszam na priva :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...