Skocz do zawartości
innocent

Karta Graficzna Do 1680x1050 Na 450 Watowym Zasilaczu!

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze mówiąc to każda chociaż zaraz znajdzie sie mądry i powie że trzeba kupić 500 :lol: Podobny temat z którego można wyciągnąć parę wniosków http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=276364

Edytowane przez Mario_86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz 4870. Szef powinien sobie z nim poradzić bez problemu. Nawet po O/C. Do 1680x1050 spokojnie wystarczy. No może prócz Crysisa, ale tym bym się raczej nie kierował. U mnie na 8800GT większość nowych gier działa całkiem dobrze w rozdzielczości 1680x1050. Prototype, COD4, NFS: Shift, Resident Evil 5, COJ 2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj dokładnie jaki model zasilacza masz.

Ja mam Chieftec GPS 400W i 8800GTS 512 działa bez problemu.

8800 GTS 512 to karta pokroju hd4850/gts250 więc te będą działać bez problemu.

Myśle że równierz hd4870 jak i gtx 260 będą Ci działać bez zastrzeżeń.

Edytowane przez Cargo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam chiefteca GPS 450 AA-101A. Dzięki za wszystkie odpowiedzi :D Ale dalej nie wiem którą, bo na benchmarkach i w grach wychodzi, że to podobne karty. Tylko teraz piszą że 250gts to "kotlet i nie warto", ati głośne i ciepłe... Może jakieś argumenty? Chce pograć w 1680x1050 komfortowo i w medium/high. Do 550 złotych coś się znajdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam topowera 420watt, co prawda seria kultowa bo p6, no ale targałem już na nim phenoma II x4 @ 1,6v, 8800gt @ 1,5vgpu i 2,3vmem, 8800gtx mocno kreconego, itp. jednak osobiscie na twoim miejscu wybralbym 4770 - 40nm gpu i 50watt zapotrzebowania na prąd w stresie to aspekt dosc istotny, nie tylko ze wzgledu na wspaniale mozliwosci oc ale i ze względu na mniejsze zużycie prądu

no i zawsze do crossfire, jakby cię naszło co by drugą 4770 kupić, nie musiałbyś zmieniać zasilacza bo ten wystarczyłby spokojnie

pozdr

widze ze tu wysoka bariera cenowa 550zl, wiec 4770 nie bedzie najlepszym wyborem jednak, znajdzie sie cos duzo lepszego

pozdr

Edytowane przez enebene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko zostało napisane. Teraz wystarczy trochę samemu popracować ( google.pl ).

 

Poza tym... jeśli koledzy Ci piszą że GTX 260 = (mniej więcej) 4870 >> GTS 250 (czyli w prostej linii 8800GTS G92 po OC) a Ty uważasz że to jest wszystko to samo...to może najlepiej sam sobie wybierz kartę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki m_lesiu, dałeś mi do myślenia. Myślę, że teraz to kwestia ceny... Jakie firmy polecacie? I czy warto 1gb kartę kupić?

http://www.morele.net/karta-graficzna-powe...7f-ti3a-212452/

 

styknie?

Edytowane przez kubekz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...