Skocz do zawartości
malyna

R4580, Brak Anti-aliasingu..

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co sie stalo, ale poprostu moj radek przestal go wyswietlac.

 

Zauwazylem to nie dawno przy okazji nfs:shifta i od tego czasu lapie sie kazdego pomyslu. Sprawdzalem we wszystkich grach jakie mam i tak w OPF Dragon Rising, nie dziala; w Simsach 3, nie dziala; w ww. Nfs: Shift, nie dziala; jedyna gra jaka sie odpala z wygladzaniem to Team Fortress 2.

 

Probowalem wymuszac aa catalyst controlerem, zaznaczalem "use application settings", zmienialem stery 3 razy (warcaty, omegi i org catlysty), probowalem tworzy profile w ati tray tools, nic nie pomaga. Nie wiem co jest... Moze wy cos wymyslicie.

 

Komp dziala na w7, dxdiag pokazuje dx11

 

edit:

 

Sprawdzilem sobie dx'a Happy Uninstall'em i ten pokazuje wersje 9.0c

Edytowane przez malyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co sie stalo, ale poprostu moj radek przestal go wyswietlac.

 

Zauwazylem to nie dawno przy okazji nfs:shifta i od tego czasu lapie sie kazdego pomyslu. Sprawdzalem we wszystkich grach jakie mam i tak w OPF Dragon Rising, nie dziala; w Simsach 3, nie dziala; w ww. Nfs: Shift, nie dziala; jedyna gra jaka sie odpala z wygladzaniem to Team Fortress 2.

 

Probowalem wymuszac aa catalyst controlerem, zaznaczalem "use application settings", zmienialem stery 3 razy (warcaty, omegi i org catlysty), probowalem tworzy profile w ati tray tools, nic nie pomaga. Nie wiem co jest... Moze wy cos wymyslicie.

 

Komp dziala na w7, dxdiag pokazuje dx11

 

edit:

 

Sprawdzilem sobie dx'a Happy Uninstall'em i ten pokazuje wersje 9.0c

może shift "zaktualizował" jakąś biblioteke dx. sprobuj zainstalować jakąś świeżą łatkę na dx. moze pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ześ coś namieszał ze sterami i teraz masz problem. Pomóc może całkowite usunięcie sterowników.Albo reinstalacja systemu w najgorzym przypadku. Nie wiem jak to jest pod tym Win7 całym, ale pod XP usuwałem stery w trybie awaryjnym, a resztki czyściłem przy użyciu Driver Cleaner. Niektóre gry nie chciały odpalać. To zassałem najnowsze biblioteki DX9.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie... A przynajmniej nie wydaje mi sie, zebym cos namieszal. Za kazdym razem usuwalem stery do zera i poprawialem wlasnie driver cleanerem. Pokombinuje z tym directem i dam znac.

 

Dzieki.

 

edit

 

Gowno; nic sie nie zmienilo. Automatyczne instalki pokazuja mi ze mam najnowszego directa. Dla pewnosci sciagnalem jakas czerwcowa paczke, ale tez odpisywala ze wszystko aktualne..

 

Mam taki pomysl jeszcze, ze zresetuje dx'a do tego standardowego z w7, tylko musze dorwac jakis program dzialajacy

 

edit2

 

Zalamka. Zaden soft nie chce do konca dzialac z w7.. Teraz juz kompletnie nie mam pomyslow

Edytowane przez malyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...