Skocz do zawartości
Maciem

Rezerwuar I Bloczek Cpu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam 245 zł i chcialbym zakupic rezerwuar i bloczek na cpu , tylko nie mam pojecia jakie . Posiadam juz Black Ice Pro 2 i jak narazie pompke aquael 650 l/h . Najprawdopodobniej kiedys tez dojdzie bloczek na GPU :)

 

Myslalem nad uzywanym prosonem pro v4 albo Swiftech GTX a co do rezerwuary to myslalem nad Swiftech MCRES-MICRO ale to tylko mysli ;p

 

sprzet taki jak w podpisie tylko w najblizszym czasie zmieniam procka na q9450 :)

 

z gory dziekuje z odpowiedzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oo dzieki :) to raczej juz na pewno biore ten bloczek :) a co do reza to sie popytam :) a moze zamiast tego Reza Swiftech Micro to moze jakis o-tank uzywany albo cos innego ? wielkie dzieki za pomoc :wub:

 

moze to cie zainteresuje tylko zapytaj sprzedajacego jaka cena min....

 

http://allegro.pl/item770777641_zbiornik_d...ia_wodnego.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rez bede mial w przyszlym tygodniu , a jest to Swiftech MCRES-MICRO :) mam jeszcze jedno pytanie , czy bloczek frost2gpu bedzie pasowal na 4890/5770 i czy dal by sobie rade z odprowadzeniem ciepla ? czy lepiej zostawic sobie accelero s1 ?

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja wiem o tym dobrze , mam rozne radiatorki w domu to mozna je przyciac na wymiar :) Niestety fullcovera raczej nigdy nie kupie bo cena odstrasza :( A jaki blok na grafe bys polecil , w cenie ok. 100 zł ? :)

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli zamontujesz blok na samo GPU, to musisz jeszcze pomyslec o radiatorkach na pamieci oraz na sekcje zasilania. A ogolnie co do samego bloku to wg mnie dobry by byl jakis Prison...

F2gpu spokojnie daję radę na gpu z odkrytym rdzeniem. Miałem ten blok na 4850 i dawał radę. Do tego mam zalętę w postaci bardzo niskich oporów przepływu. Do takiej grafy spokojnie wystarczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...