Skocz do zawartości
-=Maq=-

Enter The Matrix

Rekomendowane odpowiedzi

a yak sie dostac na ta co sie strzela do ziomkow?? =]...teraz dostalem cracka od trinity i tez nie wiem z kad ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> do niego haslo =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spox pokapowalem od razu jak sie rozlanczylem z tym 8ram,ale wlasnie nie wiezialem co dalej =] thx ==]...tyle ze nie wiem co to to handstike..czy co tam napisales... =] zobaczymy =] numerek mam z cracka... mhm... ide kombinowac =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... Jak ustawić tą grę na full wypas.. kurde głupi jestem jak but... nie wiem czy zaznaczam czy odznaczam,,, jakies suwaki dałem na maksa ...

 

Tak Miałem zapytać.

 

Jak się okazało ta gra ma "specyficzna" grafikę... coś takiego jak Q1 na tej dopałce z bajerami ala Doom3... dziwne...

 

Tak czy inaczej jestem po pięciu minutach gry i niezbyt miłe wrażenia.

Ale przynajmniej takich strasznych wymagan nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam jedno... jak sie pokona chińczyka to ta ucieczka przed agentami staje sie nudna ;).... ja myslalem ze sie tylko przerywnik filmowy zmieni[bo pierwsze przegralem ;) hehehe i fajna akcja sie dziala.... gonily nasza "łódź" te meduzy a ja do nich stryelalem ;)]... a tak zwiewm i zwiewam przed tymi agentami ;/. Jedno jajo znalazlem.... nie pomyslalem gsdzie uciec odpaliłem bullet time i wyskoczyłem ze schodow na sąsiedni budynek a agenci spadli i sie pozabijali :D hehehe =] .... tyle ze potem ja tez spadłem ;/ ;).Tak wogole to duo mi jeszcze zostalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solucja do hackingu ;) Ok.... lets go =][to co od kresek to sa hasla =]]:

1.Login

-Guest

2.Virtual

-Frozenfish[powinno sie zalogowac na red... jak na blue to wpiszcie tracekill jak sie wam bedzie system wiechal i timer odliczal]

3.Mail[spisujemy ostatni numerek...przedostatni tez mozna bo sie tez z kims polaczymy ;))...wiem z kim ale ni che zdradzac ;)]

4.Dial+numerek

5.PORTKEY

-942

6.Crack

-8RAM

7.Handshake

8.EMP

9.Finito w wielkim skrucie =] .... jakby co do mamy dyski:

a:

b:

v:

ram:

logos:

jakby ktos przypadkiem o ktoryms nie wiedzial ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam takie pytanie do czego sluzy training na dysku RAM bo tam pisze swordtraining i nie ta komenda nie dziala a pisze tak jak trzeba, moze cos trzeba sciagnac ??? nie wiem......aha i jeszcze raz dzieki..przeszedlem caly hacking :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mam takie pytanie do czego sluzy training na dysku RAM bo tam pisze swordtraining i nie ta komenda nie dziala a pisze tak jak trzeba, moze cos trzeba sciagnac ??? nie wiem......aha i jeszcze raz dzieki..przeszedlem caly hacking :P

Użyj TRAINING SWORDTRAINING.DSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEE...przeszedlem....najbardziej wnerwiajaca rzecz w trej grze???Prowadzenie pojazdow przez Niobe ;P[gralem Ghostem].... i teraz mam pytanie... wlazlem do hackingu i wklepalem trenin zaaktywowalem miecze[sword weapon enabled]...tyle ze mi napisalo ze wzięło .bio niobe a nie ghosta.... yak mam to wlaczyc do cholery??? No i chyba musze jeszcze niobe przejsc...bo nie mam wszystkiech filmikow odkrytych ;(....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra,ale co z tym swordem?? :)

Spróbuj to wpisać dwa razy pod rząd bo jak wpisałem raz to mi uaktywniło dla Niobe, potem wyszedłem z hackingu włączyłem grę pobawiałem się mieczem włączyłem jeszcze raz hacking, wpisałem ponownie "training..." to uaktywniło dla Ghosta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam problem z dzwiekiem. W filmikach jest. Oprocz tego pierwszego,a w grze nie ma. Jakis pomysl jak to rozwiazac?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam problem z dzwiekiem. W filmikach jest. Oprocz tego pierwszego,a w grze nie ma. Jakis pomysl jak to rozwiazac? 

 

Pozdrawiam

Spróbuj zainstalować patcha 1.52 i wyłącz dodatkowe efekty typu EAX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie sobie skolowalem ta gierke ale jedno mnie zastanawia czy wam tez tak skacze ta gra?

Przy rozdzielczośći 1024x768 i antianalising x5 chodzi płynnie

no dobra ale jaka ty masz grafe a jaka ja... u mnie ta gra ogulnie zachowuje sie bardzo dziwnie czasami sie grafa kaszani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...