Skocz do zawartości
MrMatikm

Core I5+hd5850

Rekomendowane odpowiedzi

1) słuchajcie, bo widze że dyskusja troche odbiegła od tematu, czy UD3R będzie złym wyborem w moim przypadku?

 

2) wiem że UD3R ma jeden slot PCI E x16, a drugi PCI E x16 tylko, że niestety w trybie x4

czy znacie jakąś płytę główną w podobnej cenie ale z obydwoma slotami PCI E całkowicie x16, bo może w przyszłości bede chciał dołożyć drugą kartę

Edytowane przez MrMatikm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy UD3R będzie złym wyborem w moim przypadku?

UD3R jest dobrym wyborem.

czy znacie jakąś płytę główną w podobnej cenie ale z obydwoma slotami PCI E całkowicie x16, bo może w przyszłości bede chciał dołożyć drugą kartę

Nie ma takich płyt, kontroler PCI-E wbudowany w procku ma 16 linii czyli po wsadzeniu dwóch kart dwa sloty mogą pracować maksymalnie z szybkością x8, aby mieć x8 to trzeba kupić UD4 lub MSI P55-GD65. Edytowane przez Emil90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj może asrocka p55 deluxe

 

16+2 fazy, trzy sloty (przy pełnym załadowaniu 8x/8x/4x) pci-e 160$ + gratos obsługa SLI i CF.

 

nie wiem też czy to nie jest jakieś puste gadanie ale płyty asrocka powinny świetnie prowadzić ram.

Edytowane przez prznar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam jeszcze dwa pytania:

1)znalazłem taką obudowę Aerocool VX-9 jest ona większa od cooler master elite 334, więc czy w moim przypadku nie będzie ona lepsza?

 

2)Czy ktoś mógłby mi podać link z dokładnym opisem tej obudowy tzn. ilość zamontowanych wentylatorów itd. bo ja znalazłem tylko opis tej obudowy ale w wersji PRO?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.aerocool.com.tw/pgs/pgs-v/pgs_v_vx9.htm

 

jak czegoś nie wiesz. lub nie ma napisanego na stronie sklepu, udaj się na stronę producenta. a czy będzie lepsza? wg mnie, PEWNIE ŻE BĘDZIE!

Edytowane przez prznar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) co do tego okienka (tak na serio) w tej obudowie to tam jest sama siatka czy tylko się tak wydaje?

 

2)czy to podświetlenie niebieskie jest zamontowane w tej obudowie na serio czy tylko tak do zdjęcia, a jeśli na serio to czy będzie świeciło przy wyłącznym komputerze?

 

3)W tej obudowie jest kratka od dołu czy nie uważacie że jak postawie obudowe na ziemi to i tak nie będzie powietrze przez tą kratke przelatywało

Edytowane przez MrMatikm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acha to dobrze

 

jeszcze 2 pytania:

1) przeczytałem że HD 5850 jest zasilane dwoma wtyczkami 6 pin, zasilacz, który chcę kupić ma jedną wtyczkę 6 pin PEG a drugą 6/8 pin PEG więc czy zasilanie karty będzie prawidłowe?

 

2)jaką wtyczką zasilany jest procesor?

Edytowane przez MrMatikm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...