Skocz do zawartości
panzar

Remonty/moto-prognoza Pogody

Rekomendowane odpowiedzi

na wielu forach internetowych są takie tematy, więc i tutaj postanowiłem założyć taki.

 

co ma na celu taki temat? zbliża się zima więc warunki potrafią zmienić się w mgnieniu oka. albo jak ktoś ma zamiar jechać z daleka w jakieś konkretniejsze miejsce to pewnie wolałby wiedzieć co się dzieje na drogach w danym mieście i na trasie. :) wiadomo też że żadna prognoza z tv nie odda tego co dokładnie dzieje się na drogach ;)

 

a więc zaczynam: Białystok. pada. ograniczona widoczność i prawdopodobnie gołoledź, temperatury będą bardzo niskie tej nocy.

 

EDIT:

;)

Edytowane przez prznar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze temat przekształcić w coś na kształt informacji na temat utrudnien w ruchu spowodowanych remontami/przebudąwą dróg. Przyda sie to osobom które chcą zaplanować trase do danego miasta i przemieszczać sie w nim jak najefektywniej.

 

Od siebie wrzuce coś takiego Utrudnienia w ruchu - Poznań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warszawa warszawą ;) ale owszem warto też dodać jakieś info o utrudnieniach ;)

 

a tak btw slavOK mówisz masz, w białym spadł śnieg. z rana nie miałem jak podać bo nie miałem czasu. ledwo wlazłem na forum już musiałem spadać... :/ w nocy będzie mróz ba nawet teraz jest ledwo +3 stopnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle - spadlo troche sniegu i wsrod kierowcow zapanowala zbiorowa panika, bo polowa nie umie sie w tych warunkach odnalezc, a jeszcze 90% na letnich gumach, wiec dodatkowo robia zamieszanie, jadac w tempie leniwego zolwia.

 

IMHO topic o prognozie pogody jest lekko bez sensu, bo za szybko sie dezaktualizuje. Za to wiesci o remontach bardzo chetnie bym poczytal przed podroza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małopolska okolice Krakowa istna masakra, ciężarówki stoją pod każdą górką, ludzie na letnich w rowach kobiety płaczą dzieci się boją, piaskarki stoją w korkach, śnieg sypie, w domach nie ma prądu, horror !

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...