Skocz do zawartości
WIDMO82

EPOX 8RDA+

Rekomendowane odpowiedzi

Podpiołem te płyte i mało mi było 2400+ wiec chciałem wiecej

walnołem 12x200 i napiecie 1.775 chyba i od tej pory nie mam życia:+

wyjmowałem baterie, te zworke na dole tez przestawiałem i [gluteus maximus]

nie resetuje sie bios, wcale wejsc nie moge bo jak wtylko właczam to piszczy cos koło procka jak kurczak :?

 

pamiecie to twinmos, jak sprawdzałem to miałem tylko 44C po godzinie pracy na 2400+ wiec temp tez nie powinno sparawiac problemu. zresztą płyta bez bateri lezała z godzine i nadal nie moge dostac sei do biosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj o tym w dziale Sprzęt masz tam przyklejomy bardzo długi topic o tej płycie

 

 

z tego co pamiętam to padł bios będziesz musiał odwiedzić serwis , ale lepiej poczytaj tamten topic bo jush nie pamiętam dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przypadkiem nie wyciagales plyty albo bawiles sie buda? Mialem kiedys tak ze procesor wlasnie piszczal i wina lezala wlasnie w budzie. Okazalo sie ze nie wykrecilem jednej srubki podtrzymujacej plyte, i dotykala ona piny pod plyta robiac zwarcie i proc "piszczal jak kurczak"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie doswiadczyolem tego samego w czoraj u kumpla. Ale szybko sobie z tym poradzilismy, bo mieszka 100m od sklepu w ktorym kupowal. Bios zdechl. Z najnowszym po updacie nie bylo takich jaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem jeszcze coś dziwniejszego z tą płytą 8O

Chciałem flashnąć bios radka i wchodzę sobie do biosu declockuje kulturalnie przed tą operacją kompa (dodam, że był słabiutko podkręcony 12x166) ustawiam wsio defaultowo i F10 a tu..qpa nie podnosi sie płyta. Clear cmos nie działa. Tak jakby zero kontaktu z procem i okazało się, że bios padł :x ale żeby przy declockowaniu?!?!?! 8O 8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za zainteresowanie się moim problemem, naszczescie :) nikt nie miał racji :)

piszcze szczęsliwie bo to co mi padło będzie znacznie tanień mnie kosztowała wymiana niz wspominanej płyty czy procka :D

 

= PADŁ ZASILACZ =

- ale jakos dziwnie bo prad do sieciówki a raczej do jej diody dochodził, wiec przypuszczam ze padło napiecie i tylko najmniejsze 5v leciało po płycie co nie wystarczało do rozruchu reszty.

 

- podpinalem u kumpla swoj zasilacz i [gluteus maximus], nie wstal jego komp. podpinałem jego 300 i 230 i wstał ładnie system.

 

teraz jade na zapasowej 230 jego i szukam czegos do ~150zł w Radomiu.

- moze macie jakies propozycje? chodzi o cos popularnego i sprawdzonego co mogłbym dostac w ... radomiu.

ostatecznie jakies dobre w rozsądnych cenach propozycje sklepów internetowych.

 

PS: dziekuje TOMO ze odsyłasz mnie do innego działu. Gdybys czytal to moze bys sie dowiedzial ze to przy podkrecaniu wynikł moj zonk. A przeciez nie kazdy co ma stycznosc ze sprzetęm musi podkrecac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...