Skocz do zawartości
Gość delavego

Intel Xeon X3460 Czy Intel Core I7 860

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak jak w temacie Intel Xeon X3460 czy Intel Core i7 860?

Zestaw :

 

Wentylator: Scythe Ninja 2 Rev. B

Płyta główna: Asus P7P55D Premium

Pamięci: DDR3 4GB 1600MHz PDP Patriot Viper II LLK (2x2GB, DualDDR, CL7)

Karta graficzna: Radeon HD5870 Sapphire 1024MB GDDR5, HDMI, DVI, PCI-E 2.0

Obudowa: AeroCool PGS Vx-9 Pro Black (bez zasilacza)

Zasilacz do obudowy ATX 1000W Chieftec CFT-1000G-DF (2xFan 140+80mm, odpinane kable)

Microsoft Windows 7 Home Premium 64Bit PL OEM

 

i została kwestia procesora, ma byc do gier i pewnie OC, takze prosze o podpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął pod gry tego core i7. A tu moja mała sugestia odnośnie zasiłki. Lepiej weź np. 850 W od Corsaira, Tagana itd. niż 1000 W od Chiefteca. Nic nie mam do chiefów, ale mimo wszystko lepiej wziąć trochę słabszą zasiłkę, ale lepszą. Rozumiem, że bierzesz taką zasiłkę bo planujesze nie długo poważną rozbudowę tego zestawu, tak???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilacz tak na przyszłość aktualnie posiadam Chiefteca 600W i jestem zadowolony mowisz a co do procesora to czytałem ze xeony sa lepsze do OC a to roznica 200zl bo tak to ten sam procesor tylko ze xeon wycinają ze srodka wafla czy cos takiego gdzies czytalem na tym forum o tym.

 

Zakupy bede robił tutaj:

 

http://www.gral.pl/Kategorie_Produkty,prod...terowy,wp=.html

 

Moze cos doradzisz?

 

Planowalem kupic 100o2 ale masz racje dlugo nie wykozysztam takiej mocy zreszta nawet crossfire by nie pochlonal 1000w wiec chyba 700w by mi wystarczylo jakiegos dobrego producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...