Skocz do zawartości
Rikki

Ati Radeon HD5850/5870

Rekomendowane odpowiedzi

@Maciem .

Darować? Jeśli różnica wyniku standardowego chłodzenia to 4 stopnie u nich, to nie powiedziałbym że to jest drastyczne odchylenie. Zrób sam porównanie MK-13 (zamiast którego wolałbym kupić Spitfire, tym bardziej że różnica w cenie to jakieś 30zł) i Setsugena, chętnie poczytamy... B-)

Edytowane przez Colin_MC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może odrobinę lepiej działa BC2, ale to może mi się wydawać bo w to ścierwo też ostatnio mało gram bo te cymbały z DICE zgarnęli kapuchę i wyjechali na wakacje zamiast wydać obiecanego patcha i poprawki. Główny programista serwera Kalms został odsunięty do MoH, a jego następca nie wie co jest piętnaście i zanim się ogarnie to zdąży napsuć więcej niż poprawić.

 

świat parszywieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zagranicznych forach też narzekają,nawet tego nie instaluje

 

to co najlepiej zainstalwoać? Do tej pory miałem tylko NV. to pierwszy radeon.

 

mój ASUS przy starcie kompa wkręca się na wysokie obroty. Po wejściu do win już jest cicho. Da się coś z tym zrobić?

 

 

Zafunduję mu bloczek do wc jak tylko coś się pojawi. Póki co chłodzenie stock i trochę mnie denerwuje ta głośność karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak? to niby czemu?

 

News ze strony EK:

 

 

Full Cover block for ASUS Radeon EAH 5850/5870 V2 - 29/05/2010

We are developing new full cover block for Radeon ASUS EAH5870 (90-C1CNW0-L0UAY0BZ) non-reference design.

Block will support also ASUS EAH5850 V2 VGA card.

Blocks will be available in limited quantities at the beginning of June.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek ; 10.3 sa sprawdzone i dzialaja doskonale.

 

Blok na tego V2 ciezko bedzie znalezc, chyba ze cos z stajni Maniakalnego.

 

edit : w tym samym czasie, wiec jednak cos bedzie.

Edytowane przez DEVILEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys avp nie chcial mi sie uruchomic, musialem wgrac najnowszy dx11 ze stronki ms... moze to to

 

aczkolwiek gra jest brzydka i chodzi ze wszystkim na maxa, wiec imho nie ma wiekszego sensu sie z tym meczyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko EK robi specjalny blok Full pod tą kartą,sam miałem brać tą V2 i pisałem do Eddiego w tej sprawie,odpisała że są w trakcie robienia bloku,Jacek napisz do niego i dopytaj czy wiadomo coś o jakieś konkretnej dacie wydania bloku

Edytowane przez kwscore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą kartę wybrać do sprzętu z sygnatury ?

Gigabyte ATI Radeon HD 5870 1GB DDR5 GV-R587UD-1GD

ASUS EAH5870/2DIS/1GD5 1GB DDR5

Różnica w cenie ok. 150zł na dzień dziesiejszy na korzyść ASUSa. Czy ten Gigabyte będzie bardziej podatny na podkręcanie ze względu na dwa wentyle ? Czy w ogóle 5870 jest odpowiedni do takiego sprzętu, czy nie będzie ograniczany przez płytę/procek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Którą kartę wybrać do sprzętu z sygnatury ?

Gigabyte ATI Radeon HD 5870 1GB DDR5 GV-R587UD-1GD

ASUS EAH5870/2DIS/1GD5 1GB DDR5

Różnica w cenie ok. 150zł na dzień dziesiejszy na korzyść ASUSa. Czy ten Gigabyte będzie bardziej podatny na podkręcanie ze względu na dwa wentyle ? Czy w ogóle 5870 jest odpowiedni do takiego sprzętu, czy nie będzie ograniczany przez płytę/procek ?

 

bierz tańszą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ elCooL

w karcie od gb brak trybu 2D, no chyba ze to juz naprawili

 

Podobno naprawili w najnowszym BIOSie. A co z innymi kwestiami, o które pytałem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GB kreci sie mizernie, jak chcesz cos z HD 58XX to kup sobie referenta 5850, do Twojego sprzetu jak znalazl, nawet moze ciut za bardzo, ale karta nie wiele slabsza od 5870, a w kieszeni troche zostanie. Autorskie konstrukcje maja to do siebie, ze czesto nic w nich nie zmienisz, poczawszy od chlodzenia do napiecia vgpu, gdy orzyjdzie ochota na podkrecanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie od kilku dni mam 5850 asusa directcu. wszystko pieknie chodzi tylko , gdy w grze rozpryskuje sie woda nagle FPS schodzi do jakichs 15tu, mialem tak w asassin creed i 3dmarku.o co chodzi??

druga rzecz to czym ustawic wieksze zegary niz 900mhz?? bo asus smartdoctor tylko na tyle pozwala.

dzieki za pomoc

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie od kilku dni mam 5850 asusa directcu. wszystko pieknie chodzi tylko , gdy w grze rozpryskuje sie woda nagle FPS schodzi do jakichs 15tu, mialem tak w asassin creed i 3dmarku.o co chodzi??

druga rzecz to czym ustawic wieksze zegary niz 900mhz?? bo asus smartdoctor tylko na tyle pozwala.

dzieki za pomoc

pozdro

 

Hmm sterowniki, lub proc lekko zwalnia karte w pewnych momentach, gdy test/gra jest na czula na jego taktowanie ?

 

A wiecej niz 900MHz @ gpu ustawisz w amd gpu clock tool.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez podejrzewalem proca(e8400@4GH) jak gram to zuzycie proca waha sie od 90-100% a karty kolo 50%, choc nie chce mi sie w to wierzyc, a mierzy to ati tray tools

 

edit: jakie stery polecacie do tej karty??

Edytowane przez Davem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...