Skocz do zawartości
Rikki

Ati Radeon HD5850/5870

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazlem info ze da rade to uruchomic przejscowka dp->vga. Inne pytanie sie urodzilo , mam wizje na glowny monitor 26 cali i 2 boczne 19 cali, ale wyczytalem tez cos ze mozna laczyc jedynie identyczne monitory- czy to prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak aby nie miała za gorąco. Z tego co widzę 5850 kończysz się przy 950MHz. Napięcie normalne po OC jest w granicach maks 1,2V. Oczywiście mówię o ustawieniach 24/7.

Edytowane przez Sobota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

900 mi robi na 1.15v - testowane za pomoca tego smiesznego czegos w CCC , za pomoca bencha Stalker call of Pripat, vantage i unigine heaven - czyli mam nadzieje,z e uznac moge jako stabilne.

Ok czyli 1.2 w takim razie sprobuje i zobacze na ile sie uda ocnac.

Goraco nie bedzie miala bo jest zwodowana i nawet na 900 nie przekracza 46 C w stresie

 

EDIT - a jednak sie nie konczy przy 950 ;)

 

Dołączona grafika

 

heh zauwazylem wlasnie ,ze mam RAM ustwaiony na C11 a nie na C8 - ale chyba wielkiej roznicy w wydajnosci nei robi :P

Edytowane przez Blackwhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moh to beta, ale odnosnie innych problemow po prostu przeczesz google... jestes chyba pierwsza osoba, ktorej karta dx11 dziala tylko w dx9 ;) najszybsziej powinienes to rozwiazac reinstalka windowsa, wgraniem najnowszych sterownikow itp, bo konfilt hardwareowy to raczej nie moze byc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kkNd

 

Ano wlasnie wyglada to tak ze karta nie hula w niczym innym niz Dx9 =] hehehehe

 

Zabawy ze sterownikami juz probowalem to samo.

Wiesz mozesz miec racje co do windowsa bo po zmianie z S775 na x58 nie robilem swiezej instalki. Dzis wieczorem zaistaluje druga swieza wersje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kkNd

 

Ano wlasnie wyglada to tak ze karta nie hula w niczym innym niz Dx9 =] hehehehe

 

Zabawy ze sterownikami juz probowalem to samo.

Wiesz mozesz miec racje co do windowsa bo po zmianie z S775 na x58 nie robilem swiezej instalki. Dzis wieczorem zaistaluje druga swieza wersje....

 

no to stawy mi poszły podstawa zrobić reinstal systemu, po tak kluczowych zmianach trzeba to zrobić, ale ty widać masochista jesteś wolisz stekać i narzekać jak poświęcić 2godziny czasu czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah, nauczeni doswiadczeniem? :D tez widzialem, ze sa od kilku dni, ale nieeee, nie jestem betatesterem ;D w temacie o bc2 pojawilo sie kilka postow, ze 10.6 moga powodowac wywalanie gry po jakims czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram w BC2, a zatrzymalem sie w rozwoju chyba na 10.3 albo 4 ;) pytam z ciekawosci, ostanio dwa razy zlapalem "szary ekran" na 20 sekund po kilkugodzinnym obciazeniu i temp ok 80 stopni wiec zastanawiam sie czy cos w ten kwestii naprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja lubię to co najnowsze 10.6 mam zainstalowane i zero problemów, bc2 gram codziennie jak na razie żadnych zwisów czy wywalania do pulpitu, jedynie posiadacze crossfire maja spore problemy z wydajnością, zainstalować i wypróbować to chyba nic trudnego prawda, jak są problemy to zgłasza się wsparciu technicznemu i dzięki temu sterowniki mogą być coraz lepsze, dziwią mnie ludzie instalujący tylko WHQL, przecież to tylko sterownik jak nie odpowiada to powrót do poprzedniej wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz kolegow? :P jak nie to podskocz do jakiegos serwisu i popros zeby przy tobie ja sprawdzili ;) duzo nie wezma, a nie ma co sie z tym bawic jezeli karta jest walnieta... mozesz jeszcze sprobowac przez steama possac demko jakiejs gry wymagajacej dx11, on sobie dossie wszystko co potrzebne do jej odpalenia jezeli czegos nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta raczej jest wporzadku. Moze byc taka usterka ze w niczym innym jak dx9 nie pojdzie?

 

Zassalem steamem demko na dx10 i nie hula.

Moze Microshit wydal cos co blokuje?

Edytowane przez NuKeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta raczej jest wporzadku. Moze byc taka usterka ze w niczym innym jak dx9 nie pojdzie?

 

Zassalem steamem demko na dx10 i nie hula.

Moze Microshit wydal cos co blokuje w lewych windach?

 

spróbuj unreal heaven 2.0 w dx11, druga sprawa edytuj posta zanim mod zobaczy twoje przyznanie się do lewej windy swoja droga trochę żenada sprzet za kilka kafli i pirat system

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unigine heaven a nie unreal ;D az sprawdzilem czy cos nowego wyszlo :P

 

@NuKeR jak na moje to opcje sa 2:

 

1. jestes noobem i nie umiesz zainstalowac sterownikow

 

2. karta jest walnieta

 

Teraz pytanie... jestes noobem? :D wiec sprawdz ja na innym kompie albo daj komus do sprawdzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze i n00bem jestem Dołączona grafika ale sterowniki wiem jak sie instaluje Dołączona grafika

 

spróbuj unreal heaven 2.0 w dx11, druga sprawa edytuj posta zanim mod zobaczy twoje przyznanie się do lewej windy swoja droga trochę żenada sprzet za kilka kafli i pirat system

 

Spokojnie spokojnie - oryginal juz w drodze =]

 

Dołączona grafika

 

A gry nadal nie =/

Edytowane przez NuKeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta ok skoro heaven działa poprawnie, zainstaluj to http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=2da43d38-db71-4c1b-bc6a-9b6652cd92a3&displaylang=en

to najnowsze biblioteki direct x i jeszcze raz sprawdź gry, jak ci się nie uda sciągnąć z tej strony (prawdopodobna weryfikacja kopi systemu) to ściągnij z innej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś namiary na recenzję tej karty? Albo może ktoś ma i mógłby co nieco napisać? W necie same wersje Toxic, a ten nie mogę znaleźć.

 

Dołączona grafika

 

Radeon HD5850 Sapphire. Benchmark.pl

 

nie jest to jakaś super recenzja, ale zawsze coś :D tylko idiota zrobił porównanie do 8800GT :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...