Skocz do zawartości
azyl

Zestaw Do Gier ~4500 Pln

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Składam kompa dla dziewczyny. Głównie do gier ( wiadomo też filmy net itp ale do tego to nawet mój obecny złom styknie a konfig musi uciągnąć możliwie najnowsze tytuły ).

Budżet to 4500 PLN +/- 500 PLN razem z monitorem.

 

Myślałem nad AMD, w tej kwocie spokojnie zmieszcze się z jakimś 4 rdzeniowym prockiem. Zastanawiam się nad kartą graficzną.

 

Jaki byście polecili konfig w tej cenie ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor : Intel Core i7 860 - 1039 zł

Chłodzenie Procesora : Scythe Mugen 2 - 165 zł

Płyta Główna : Gigabyte P55-UD3R - 469 zł

RAM : GoodRam 2x2GB 1600MHZ - 300 zł

Karta Graficzna : Asus Radeon HD5850 - 1049 zł

Zasilacz: Antec TruePower New 750W - 569 zł

HDD : Samsung 500GB 16MB Cache F3 - 179 zł

Napęd : Samsung SH-223B SATA - 95 zł

 

Co daje razem 3865zł, policz tak z 800zł na monitor i minimum 200zł na obudowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polece offtopem, ale musze ;] W co gra ta dziewczyna ? xD Moim zdaniem jest to dosc wazne, bo watpie aby grala w Crysisa, UT3 i inne takie... Spotykalem dziewczeta ktore walily nfs'y i gtr'y i inne takie. Ale zazwyczaj konczy sie na simsach.

Kupilbym i7, i cicha wydajna 487/90 a reszta byle cicho i wygodnie. Sluchawki, myszka wygodna i takie ciach!ly, bo chyba wiecej przyjdzie pozytku z tego niz z hd5xxx. Bardzo przyszlosciowa karta, ale nawet sims 6 i 3/4 jej nie wykorzysta w pelni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tu Cie troche zdziwie :)

 

Moja dziewczyna gra zarówno w gry typu simsy, nfs i gta jak i wspomniany crysis itp. Lubi nowości. Powiem szczerze, że sam do końca się w tych grach nie orientuje bo zwyczajnie w nic nie gram ( ostatnia gra to był nfs carbon ). Nie wiem Jakie są teraz najnowsze pozycje ale wiem, że ona się orientuje w tym i jej na nich zależy :)

 

Hmmm, ten Core i7 to jest ile rdzeni ? Nie żebym leciał w ilość w stylu "więcej zawsze znaczy lepiej" ale myślałem, że 4 rdzeniowego AMD ciężko pobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...