Skocz do zawartości
1KroPek1

Procesor Do Hd5850

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Chce kupić Radeona HD5850, i przy okazji wymienić procesor, jeżeli się opłaca..

No więc tak, aktualnie mam E72003.9GHz, po zakupie 5850 zostaje jedynie na Q8200 - opłaca się wymieniać ?

 

Dodam, że do komputera przez jakieś 1.5 roku nie chce nic dokładać.

Edytowane przez 1KroPek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostawić i zbierać na platformę z ddr3 :) wymiana będzie średnio trafiona. no chyba że czujesz parcie na gta czy inne gry wykorzystujące cztery rdzenie. obecnie procesor masz naprawdę całkiem dobry, mocno podkręcony więc chyba wszystko powinno być ok :)

Edytowane przez prznar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niby tak, ale takich gier jak GTA 4 będzie coraz więcej.

optymistycznie patrząc to nie wcześniej niż a pół roku. realistycznie, rok i więcej ;) także wstrzymaj się z zakupem :) no rozumiem gdybyś miał e5000 lub e6300 to jeszcze by to miało sens. ale tutaj raczej nie będzie bo pewnie byś stracił wydajność w grach korzystających z dwóch rdzeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1KroPek1

 

Nie popadaj w panike , pewnie bedziesz chial grac w najwyzszych z mozliwych rozdzialek

powiedzmy 1680x1050 wtedy to 4 rdzeniowe CPU cudow nei czyni ,przynajmniej obecnie

mozna wprawdzie zauwazyc kilku procentowe przyspieszenie w 2-3 grach ale to prawie nic.

 

Poczekaj ,zbieraj kase na cos nowego typi I7 czy I5 ewentualnie cos z obozu konkurencji.

Spokojnie rok czasu mozesz trzymac obecny zestaw bez wiekszego bolu glowy .

 

b.t.w

zapodaj szczegolowego SIGa bo tak musimy zgadywac co tam masz w tym podelku ;)

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh.. wy chyba nie rozumiecie....

Dałem 3 przykłady komponentów na jakie mnie stać, i zapytałem was który najbardziej opłacalny....

 

Przypominam

 

i5 Gigabyte P55 4GB 1330MHz GTS250

i5 Gigabyte P55 2GB 1330MHz GTX260 Core 216

i5 Evga P55 4GB 1600MHz 9600GT SLI - jedną 9600GT mam, więc dokupiłbym tylko jedną za bagatela 200zł..

Edytowane przez 1KroPek1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...