Skocz do zawartości
jureczeqpro

Co Lepsze Do Amd Athlon Ii X2 250?

Rekomendowane odpowiedzi

wnosze to ze przy lepszym wiekszym obciazeniu ten zasilacz co masz moze Ci przypiec na rumiano kofing...

 

a lepsze jest to co podal kolega andrew777

 

Ktoś wie czy na płycie głównej: gigabyte GA-M61SME-S2L odpali athlon x2 240

sprawdz na stronie producenta czy obsluguje ta plyta ten procesor...

 

 

thank you for attention...

Edytowane przez wojownik112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZY TU NAPRAWDE NIKT NIEUMIE POWIEDZIEC TA 1 LUB TA 2

Skoro napisałeś, że po wakacjach chcesz zmieniać to wsio ryba, którą kupisz. Do ekstremalnego kręcenia się nie nadają, a na standardowych zegarach wydajność będzie taka sama. Konstrukcje porównywalne.

 

ps. przestań pisać wielkimi literami i ogłaszać swoje niezadowolenie, bo to będzie Twój pierwszy i ostatni temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie to bedzie moj ostatni temat na tym forum bo 1 pytanie i 5 ekspertow sie glowi przy czym tylko 1 (up) mi odpowiedzial a jakbym sie spytal czy w takim razie to ze jedna ma 2000MHz a druga tylko 2000MT/s niespowolni kompa

to bedzie juz za duzo czy ktos mi odpowie??

 

widze ze specjalisci znajduja tylko +200 zl wiec jednak wybralem sobie ASRock K10N78FullHD-HSLI

a niech mi ktorys powie ze za slaba jak narazie GRRRRRR psz3mo WIELKIE DZIEKI uratowales honor tego forum xD

i andrew 777 tez dzieki bo gdybys ty czegos nienapisal to nikt by tego tematu nieobejzal xD

Edytowane przez jureczeqpro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZY MAM ZROBIC SPECJALNIE NOWY TEMAT O SPECJALNEJ NAZWIE KTORA SPECYFIKUJE MOJE PYTANIE W 100%

Za to dostałbyś %.

 

Opanuj się człowieku. Jak Ci tu niedobrze, to na pewno znajdziesz lepsze miejsce dla siebie. Przykładowo takie, gdzie w odpowiedzi na pytanie dostaniesz kupę spamu.

 

Twoim zakupem powinien być używany ASRock A780GXH. Jest lepszy od każdej przez Ciebie podanej.

 

Poza tym życzę powodzenia w działaniu sprzętu na tym zasilaczu. Prawda jest taka, że to nie Mustang, a raczej wysterylizowana kobyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...