Skocz do zawartości
Bubby

Co będzie hitem po Athlonie XP 1700+

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie kombinuje nad kupnem nowego CPU. Przymierzałem się do 1700+ ale ma już swoje ten procek, więc doszedłem do wniosku że można by kupić coś lepszego.

Jak myślicie co będzie tak dobrze sprzedającym i podkręcającym się, i tak samo tanim CPU po tym 1700+??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie się wydaje że wcześniej ma szanse Thorton 2600+ (czy coś takiego - następca durona) - rdzeń bartona tylko połowa cache

Czyli to będzie Thoroundbred w 0.09?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie się wydaje że wcześniej ma szanse Thorton 2600+ (czy coś takiego - następca durona) - rdzeń bartona tylko połowa cache

Czyli to będzie Thoroundbred w 0.09?
chyba tak - bo nie widze sensu wprowadzania procka podobnego do thoroubreda - chyba że będzie tak jak z duronem - procki z uszkodzonym cache będą miały blokowane jego połowę i sprzedawane znacznie taniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barton 2,5k wymiecie wshystko tak jak kiedyś AXP 1700 + :lol:

Ale ja i tak bym poczekał na Hammerki

Chyba Athlon 64 bo Hammer to na servery. A ja i tak na razie czekam na Thortona :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zobaczymy byc moze ten wlasnie bartonik 2500+ bedzie sie tak swietnie krecil jak obecny 1,7+ thunderbird no ale to czas pokaze :) :)

 

pozdro :)

 

ze tak upomne kolege :) miało być Thoroundbred.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p4 prescott na nowej podstawce bezpinowej bedzie hitem :P tylko drogim

No racja zwłasz że mamją byś w nim zaimplantowane instrukcja jamhil czy coś takiego (odpowiednik A64) ale nie wiem na ile są to potwierzdzone informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p4 prescott na nowej podstawce bezpinowej bedzie hitem :P tylko drogim

No racja zwłasz że mamją byś w nim zaimplantowane instrukcja jamhil czy coś takiego (odpowiednik A64) ale nie wiem na ile są to potwierzdzone informacje.
hehe te pentiawki oficjalnie beda skalowne gdzies do 5GHz ale pewnie bedzie mozna wycisnac z 6GHz na loozie tak jak teraz sie wyciska 3.5GHz z nortwoodow:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Ehh są już Bartony z steppingiem B0 ? 2500+ jest w 0,13 a kiedy w 0,09 ? :D :twisted: :P

2.Kiedy obniżki ? :D

3.Ja jak bym zmieniał to na Barton 2500+, Thorton 2600+ lub Athlon 64 ????+ ale raczej ten pierwszy (lub ostatni jak kasa będzie :wink: )

4.Ma ktoś linka do jakieś testu z tym Bartonem ?

5.Ile będzie kosztował najniższy model Athlona 64 ? Jak obstawiacie ? Ja myślę, że ok. 300$ hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barton 2,5k wymiecie wshystko tak jak kiedyś AXP 1700 + :lol:

Ale ja i tak bym poczekał na Hammerki

Chyba Athlon 64 bo Hammer to na servery. A ja i tak na razie czekam na Thortona :D
Sprostowanie :).

ClawHammer - Athlon 64 - dom

SledgeHammer - Opteron - sewery

 

A wracając do tematu to pewnie Barton 2500+ albo Thorton'y.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barton 2.5+

kręcą się do około 2.3-2.5GHz a to jest chyba odpowiednik 3.2+

Nawet z Thorounbred DLT3C ciężko tyle wyciągnąć.

Nie żartuj 2,3GHz z DLT3C to żaden wyczyn

dokładnie - wyczyn przy DLT3C to 2.6GHz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a znajac zycie to przynajmniej ja bym zaoszczedzona kase roztrwonil - dlatego jezeli kupic cos dobrego dzisiaj z perspektywa [barton] lub probowac zaoszczedzic [t-bred] i pozniej wydawac bo pozniej i tak nic sie nie kupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...