Skocz do zawartości
bagienny

[artykuł] Msi Ex625 - Gracz W świecie Multimediów

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika
O potędze mocy drzemiącej w mobilnych Radeonach HD 4850 mogliśmy przekonać się czytając pierwszą w Polsce recenzję MSI GT725. Teraz przyszedł czas na przetestowanie karty z niższego segmentu rynku - ATI Mobility Radeon HD 4670. Pomimo tego, że testowany przez nas model notebooka MSI EX625 należy do serii Entertainment (po polsku, powiedzmy - multimedialnej), najbardziej zainteresować powinien miłośników komputerowej rozgrywki, choć naturalnie miłośnicy szeroko pojętych multimediów również nie zostali potraktowani po macoszemu.

Pełna treść publikacji Edytowane przez bagienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak ktoś zna angielski to troche sie to dziwnie czyta. Czytasz Entertainment i niby wiesz o co chodzi, a tu nagle multimedialny :)

Pewnie. Nie ma problemu z przełożeniem pojedynczego słowa, rzecz rozchodzi się o znalezienie jakiegoś odpowiednio krótkiego odpowiednika "Entertainment Notebook". Można próbować wiernie:

* Notebook rozrywkowy

* Notebook dla lubiących rozrywkę

* Notebook dla rozrywkowych (sic!)

Ale wszystkie są w moim odczuciu jednakowo beznadziejne. Ni to krótkie, ni ładne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego, że testowany przez nas model notebooka MSI EX625 należy do serii Entertainment (po polsku, powiedzmy - ogólnie pojętej rozrywki komputerowej), najbardziej zainteresować powinien miłośników gier, choć naturalnie miłośnicy szeroko pojętych multimediów również nie zostali potraktowani po macoszemu.

 

? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja bardzo dobra ;] moja mała uwaga do niej. Można dostać ex625 bez systemu (sklep x-kom)

W Podsumowaniu w minusach jest podana cena, a kilka linijek wyżej czytamy że w tym przedziale cenowym deklasuje konkurencje :) (więc wydaje mi się że to błąd)

Na zdjęciach klapa posiada falisty wzór. W rzeczywistości tego praktycznie nie widać (taka uwaga dla kogoś komu nie przypada taki wygląd klapy do gustu ;)

 

ps. Założyłem temat z wynikami z różnych gier z tego laptopa, jeśli redaktor ma chęć to można wkleić je tutaj a tamten temat usunąć ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, cena/wydajność jak najbardziej na miejscu, ten plastik w miejscu panelu dotykowego trochę się ugina. Wygląd kwestia gustu, ma działać a nie wyglądać :D. Co do matrycy na LED'ach to nie jestem pewien.

Pardon, napisałem troche na wyrost i zapomniałem poprawić. Faktycznie lekko się ugina z lewej strony, ale nie jest ro miejsce na którym wywiera się dużo nacisku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, można dostać EX625 w wersji bez systemu i taką kilka dni temu zakupiłem w Primakomp (właściwie razem z x-kom to chyba jedyne sklepy, gdzie można go dostać).

 

Zaopatrzyłem się w wersję z procesorem P8700 i otrzymuję 7735 punktów w 3DMarku06.

 

Laptop nie jest idealny, ale wszystkim go bardzo gorąco polecam, w tej cenie lepszego znaleźć będzie bardzo trudno :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...