Skocz do zawartości
johhnny

Jaka Płyta Główna Lga775 Za ~300zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o sugestie jaką płytę główną pod socket 775 mogę dostać za około 300zł? Myślałem nad MSI P45 NEO2-FR MOA już nawet zamówiłem w esc.pl ale dzwonił do mnie jeden ze sprzedawców z informacją, że nie mają jej i nawet nie chcą zamawiać bo 90% tych płyt które sprzedali poszło na serwis i teraz nie wiem czy to prawda. Stwierdził, że podobnie z wersją NEO2-FIR. I teraz nie wiem co za te pieniądze wybrać, aby być zadowolonym. Dziękuje za wszystkie propozycje. Reszta zestawu to: C2D E7200, GF 9600GT 512mb, 2x 1GB a-data vitesta. Poprzednia płyta to ASUS P5K PRO, obecnie ze spalonym chipsetem.

Edytowane przez johhnny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a coś z nowych (w sensie nieużywanych) płyt? może ta http://www.comp4you.eu/pricelist/item.aspx?PID=C8700766 lub ta http://www.morele.net/plyta-glowna-msi-p43-neo3-fr-190152/ tylko jak z tą awaryjnością?

 

Jestem na 99% zdecydowany na MSI P45 NEO2-FIR wyniesie mnie to ok 341zł razem z przesyłką. Czy to dobry wybór w tej cenie ? Zaznaczam, że podkręcał raczej nie będę jak już to symbolicznie.

Edytowane przez johhnny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wystarczy jednak ja bym wolał kupić coś z gwarancją bo będzie tak jak z moją poprzednią płytą, padnie i nic z nią potem nie zrobię. Dlatego wolę te nowe MSI co podałem a , że różnica pomiędzy P43 NEO3 a P45 NEO2 to 20 zł to wole dopłacić do lepszej. Tylko chciałbym zapytać czy w tej cenie to dobry wybór czy może jest coś lepszego ale też nowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...