Skocz do zawartości
Gość Tomas1

Wymiana Mobo/proc/pamięci/hdd Do 1200zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar trochę zmienić kompa z obecnego rzęcha jak widać poniżej;) . Chciałem zapytać sie Was czy słusznie wybrałem, kwota jak w temacie:

Mobo: Gigabyte GA-MA785GT-UD3H (wiem że polecacie AsRock M3A785GXH/128M jednak 36miesięcy gwarancji to nie 24 ;) a chyba równie dobra płyta głowna i cena podobna a w morele.net nawet obecnie niższa o 5zł 320zł vs 325zł)

Proc: Phenom II x3 720 BE 415zł

Pamięci: GoodRam 2x2GB 1333MHz CL9 276zł

HDD: Samsung F3 500GB HD502HJ 171zł

Razem: ok1180zł w morele.net

 

Co do zasilacza to posiadam obecnie:

ModeCom MC430 Carbon (chyba styknie na razie)

 

Póki co nie zamierzam kupować grafilki , uzbieram troche grosza to kupie coś pokroju HD4850/70 czy cos z nowszych HD5xxx. Ewentualnie przejściowo myślałem o jakimś używanym 8600GT za ok100zł (zawsze to lepsze niż integra, można juz w coś pograć oczywiście nie w fullhd ale w 1280x1024 juz da radę)

 

Do tego kupuję jeszcze monitor FullHD 22" LG 2261VP-PF (poza budżetem 1200zł)

 

Interesuje mnie tylko odbiór osobisty w Łodzi, głownie ze sklepów sdn.com.pl i morele.net bo tam są najniższe ceny.

 

Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wszystko OK, jedynie co to pamięci bym zmienił na A-daty 1333MHz CL9, lepiej się kręcą, widziałem wiele opinii że bez żadnego problemu działają na CL7, goodramy do tego potrzebują już podniesionego napięcia.

 

@up

Jeżeli ten MC to co najmniej to samo co wcześniejsze MC (350 i 400) to nie ma się czym martwić.

Edytowane przez NeoMagNeT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad A-datami jednak GoodRamy bardziej przekonują mnie cenowo no i trzeba wspierać polski przemysł ;).

 

A co do zailacza to fakt nie jest zbyt rewelacyjny (słaba linia 12V -tylko 14A) ale myślę ze do tego zestawu da rade (z 8600GT również), nawet do jakiegoś lekkiego o/c procka rzędu 3,2 na boxowym wentylu. Najwyżej jak będę kupował lepsza grafę to zmienię zasiłke a póki co wręcz musi byc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ten MC to co najmniej to samo co wcześniejsze MC (350 i 400) to nie ma się czym martwić.

To bardziej pod feela podchodzi.

 

Na twoim miejscu bym nie kręcił na tym.

 

 

Dołóż do 9600GSO, na nim da radę normalnie pograć, a nie jak na 8600gt.

I popatrz jeszcze na testy x4 620.

Edytowane przez andrew777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...