Skocz do zawartości
c5|Agr3siV

SEITEC 512 (333) DDRAM CL 2,5

Rekomendowane odpowiedzi

Oj gościu szukaj !!!

 

Każde pamiątki kręcą się inacze więc jeśli nie spróbujesz to się nie dowiesz ... najlepiej ustaw najszybsze timingi i kręć dotą aż będa ci sie wysypywały......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj mialem na pare godzin seiteci pc 2700 i powiem jedno jedna wielka <span style="color:red;">[ciach!]</span>nia. Pamieci chodziły maks na 170 przy timingach 6-3-3-3 i calyczas nawet na 166 wywalalo bledy w windowsie na standardowcyh timingach, podobno dzieje sie tak tylko na plytach epoxa a doklaniej na 8rda i 8rda+ :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pamiątki 2 x 256 SEITEC z oznaczeniami na kostkach:

 

1 - SEITEC 0209-0011M-0649 0231W

2 - SEITEC 0208-0092M-0645 0230W

 

i śmigają spoko na RGA+ na ustawieniach 5-2-2-2 clk 2.0 :twisted:

 

na automatycznych ustawieniach puściłem je na 200 MHz :twisted: 8O , więcej im nie zapodałem (na razie).

Jak na razie są to najlepsze pamiątki jakie miałem (za tę cenę ofkoz), lepszych mi nie trzeba.

 

Procek: AXP 1700+@(12,5 x 166) DLT3C JIUHB 0310 XPMW

Płyta: EPoX 8RGA+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może ci się trafiły jakieś dobre egzemplarze bo te co ja miałem na jeden dzień były <span style="color:red;">[ciach!]</span>owe :( a pozatym fox testował też seiteci i też wyszły mu <span style="color:red;">[ciach!]</span>owo :( więcej na www.ocm.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może ci się trafiły jakieś dobre egzemplarze bo te co ja miałem na jeden dzień były <font color="#FF0000">[ciach!]</font> :( a pozatym fox testował też seiteci i też wyszły mu <font color="#FF0000">[ciach!]</font> :( więcej na www.ocm.pl

Chyba a takich jak moja kość mówimy. Jutro mogę podrzuci dokładne znaczenie. 210 spokojnie robią przy niezłych imingach.

Na max. chodzą na 185 przy 2,9V, przy 2,8V robią przy cl2-2-5-3 2cmd 205-210 (nie chciało mi siępsrawdzać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje teraz ida razem z twin-mos`ami na dual`u :] 180 Mhz i timingi 4-2-2-2.5. Co dziwne, wczesniej nie chcialy chodzic wiecej niz na 160 Mhz za cholere. Gold memory daje rade i chodzi tak od wczoraj poludnia, jeszzce nie mialem problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje seiteci biegaja jak w podpisie przy 5-3-3-2.5

To chyba ślepy jestem - nic w podpisie o pamiątkach nie widzę 8)

Bodajrze na 225 biegały te jego pamiątki przy takim napięciu.

 

A moje ceniutko bo już przy 215 mają kłopoty :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje seiteci biegaja jak w podpisie przy 5-3-3-2.5

To chyba ślepy jestem - nic w podpisie o pamiątkach nie widzę 8)

Bo sie podpis zmienil :) Bylo fsb225 8) z TT A1414

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moje chodziły na 217MHz CL2 (na epoxie 2,77V) na abicie zaledwie 210MHz :(

A porównałes wydajność?

Bo jestem prawie pewien że była niemal identyczna, a możliwe nawet że na abicie byłą wyższa. Weź też pod uwagę że co innego znaczy ustawić na abicie max, a co innego na epoxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moje chodziły na 217MHz CL2 (na epoxie 2,77V) na abicie zaledwie 210MHz :(

A porównałes wydajność?

Bo jestem prawie pewien że była niemal identyczna, a możliwe nawet że na abicie byłą wyższa. Weź też pod uwagę że co innego znaczy ustawić na abicie max, a co innego na epoxie.

Oj tak - pamiętam jak na Duronku @FSB 155 miełam gorsze wyniki pamięci (cl2) niż Niemiec na 133MHz ... :roll:

Wydajność przede wszystkim :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moje chodziły na 217MHz CL2 (na epoxie 2,77V) na abicie zaledwie 210MHz :(

A porównałes wydajność?

Bo jestem prawie pewien że była niemal identyczna, a możliwe nawet że na abicie byłą wyższa. Weź też pod uwagę że co innego znaczy ustawić na abicie max, a co innego na epoxie.

Oj tak - pamiętam jak na Duronku @FSB 155 miełam gorsze wyniki pamięci (cl2) niż Niemiec na 133MHz ... :roll:

Wydajność przede wszystkim :wink:

ciekawe macie wyniki na tych kościach: 217 mhz 8O , 210 mhz 8O i to jeszcze na CL2 8O to jakieś fenomenalne były.

 

sprawdzałeś to w biosie czy w Windowsie..

 

... bo jak w biosie, to moje Samsungi 333 512MB (2,5-7-3-3) działają na 453 Mhz i windows sie ładuje potem zonk, a stabilnie działają 430 Mhz przy 2,9V (2,5-7-3-3). :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...