Skocz do zawartości
makusx

Modernizacja I Zakupy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Sytuacja wygląda tak, chodzę do 2 klasy LO, tak więc przygotowuję się do matury, gram jedynie w soboty jak znajdę czas (Crysis ,Nowe NFS, GTA), tak to używam stacjonarnego do zadań domowych i szukaniu zbiorów zadań ;d, niedawno modernizowałem trochę mój komputer(dokładne dane w podpisie) , chciałbym tęz zakupić sobie laptopa miał on by służyć głownie do chodzenia po necie, oglądania filmów i komunikowaniu się z innymi,[ dobrze by było jakby chodziły dobrze gra typu cs1,6 Chciałbym aby ten laptop otwierał w miarę szybko przeglądarki i programy a nie po 5 minutach dopiero zaczynał coś robić ;d. Dobrze by było jakby po 2 latach się nie rozwalił i był jeszcze sprawny.

Myślałem o:

*zakupie laptopa , cena ok. 1,5-2,5 tys więc mam nadzieje ,że idzie dostać w miarę dobrego laptopa (będzie to mój 1 laptop wiec nie wiem czym się kierować)

*ostatecznej modernizacji stacjonarnego( wymiana karty graficznej i ew mobo i CPU)

 

 

To tyle jak na razie

 

Chciałbym wiedzieć o jakich parametryczny szukać laptopa i co by trzeba ostatecznie zmienić w stacjonarnym, (chcę wiedzieć na co zbierać)

Edytowane przez makusx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś sprecyzować o co konkretnie Ci chodzi? Zwłaszcza w kwestii czasu - chcesz modernizować/kupować teraz, na święta, czy w roku 2010? Najprościej rzecz ujmując : jeśli nie teraz, to zapraszamy do tego tematu w odpowiednim czasie, bo porady sprzętowe mają tendencje do częstej dezaktualizacji.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do modernizacji PC, mozesz procka poszukac cos pokroju E5200 lub uzywke jakiegos E7xxx. zajrzyj dzo działu Giełda, czasem są tam super oferty. a co do grafy, moze hd4850? plta jest bardzo dobra aby wlozyc w nia np e7200;) ile chcesz przeznaczyc na ten upgrade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli płyta zostaje, o procku myślałem takim żeby od razu go dobrze podkręcić, co do karty fajnie jakby była z dx11(a z tego co widzę moja plyta przyjmuje ddr3 tylko?) bo pewnie w końcu kupie win7.

A co do lapka?

Edytowane przez makusx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...