Skocz do zawartości
DamSx6

Zestaw ~2100 Zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w najblizszym czasie mam zamiar kupic komputer, do kwoty takiej jak w temacie( nie chciałbym jej na prawde przekraczac... ) i wobec tego mam pytanie, bo w zadnym zestawie oscylujacym w granicach 2000 zł nie widzialem karty z dx11, dlatego mam nadzieje, ze nie dubluje tematu :P Zestaw jest prawie analogiczny do zestawu złożnego przez Miquela ( RAM i Karta uległy zmianie )

 

Procesor : AMD Athlon II X4 620 - 359 zł

Płyta Główna : ASRock M3A770DE - 249 zł

RAM : GoodRam 2x2GB 1600MHZ - 300 zł

Karta Graficzna: Radeon HD5770 1024MB DDR5 /128bit/ 2xDVI/HDMI/DP - 639zł

Zasilacz: BeQuiet PurePower L7 530W - 249 zł

HDD : Samsung 500GB 16MB Cache F3 - 179 zł

Obudowa : TA-863 (black) - 115zł

 

Suma : 2090zł.

 

ps: OC planowane w pozniejszym czasie.

 

Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuje za wszelkie udzielone rady oraz sugestie :) .

Edytowane przez DamSx6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD5770 jest kompletnie nieopłacalna, wydajność na poziomie HD4870 (często bywa niższa), a co Ci a DX11 na chwilę obecną? Bardzo niewiele albo nawet nic. Gdyby ta karta była 200zl tańsza to warto byłoby się nią zainteresować, ale w tej cenie nie jest warta najmniejszej uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O graniu przez 2 lata możesz pomarzyć tylko, pewnie już za rok te karty będą łapały zadyszkę w nowszych grach, poza tym procek słaby.

 

HD4890 będzie dużo lepszy pod względem wydajności, jeżeli chodzi o pobór prądu i temperatury to już nie będzie tak wesoło. Ostatnio w komputroniku był HD4890 od HISa z niereferencyjnym chłodzeniem w bardzo dobrej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...