Skocz do zawartości
promen

Edytowanie Wyświetlanej Strony Www

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy istnieje jakaś wtyczka lub coś innego do edycji strony [ wyświetlanej ] np usunięcia przycisku moje konto na jakimś form [ jest wtyczka firebug i jest ok gdyby nie to ze po każdym odświeżeniu strony wszystko się resetuje ] tak więc mam pytanie czy jest coś aka firebug tyle że z możliwością zapisania zmian dla danej strony tak aby zmienić coś na stałe lub jakas inna wtyczka , program , skrypt , trick

 

 

pozdrawiam

Edytowane przez promen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki troche pomoglo ; )

 

ale mam problem np jesli bylo menu i je wywalilem to teraz zostalo puste pole i nie wiem jak to sie nazywa i jak to wywalic

 

z tego co zobaczylem w firebugu to <td width="175" valign="top"> odpowiada za to ale nie wiem jak to dodac do styles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dodasz. Jesli to jest element budowy strony to mozna tylko pogratulowac jej twórcy za uzycie tabel, których być nie powinno.

To ze wszystko robi sie na divach wcale nie znaczy ze nie mozna wogole uzywac tabelek. :lol:

 

Ja polecam: http://labs.mozilla.com/jetpack/ - napisz sobie w nim kod ktory bedzie po zaladowaniu konkretnej strony usuwal konkretne rzeczy ze strony, jesli maja ID to nie ma problemu jesli nie ma maja to sie bedziesz musial do nich dokopac poprzez rodzicow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...