Skocz do zawartości
lukk_

Pierwszy Gracz Nabijający Legalnie Gs Zresetowany :/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jak w temacie. W piątek rano cały mój doroek w postaci GS został bezpodstawnie zresetowany.

 

Przysięgam na wszystkie świętości że NIGDY nic nie grzebałem w profilu, nie wgrywałem achievementów.

 

Widać jacy "znafcy" siedzą w M$, że nie potrafia odróżnić graczy nabijający legalnie GS od tych

 

wgrywających go sobie. Widać każdy może polecieć w każdym momencie jak zrobiono to ze mną.

 

Więcej informacji:

http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=5715

 

Mój profil:

http://profile.mygamercard.net/lukkpl

 

A poniżej wiadomość jaką wysłałem ludziom w Microsoft odpowiedzialnym za Gamertagi itd. (nie dostałem

 

oczywiście odpowiedzi)

 

Hi

 

Today's morning before going to work i almoust got a heart attack. I saw that my Gamerscore was 0. I

 

wrote a topic on a board however i've just got an automatic response which didn't clarify anything at

 

all. So I'm writing to you as I heard you're one of the people responsible for Gamertags, etc.

 

I have NEVER used any kind of cheating. I have played all my games in a legit way. All of my

 

achievements were earned with a hard work and i spent a lot of my time to achieve position that i had

 

before resetting. I have never used any of someone's else savegames, profiles, editors, etc.

 

According to:

 

Under what circumstances does LIVE correct a specific gamerscore?

Specific and automated criteria are used to determine if a player has earned achievements by

 

using tools that circumvent the game or avoid game play entirely. A player who meets these criteria

 

has their gamerscore corrected.

 

i'd like to know what decided to make my account zeroed? I would like to see the proof you have that

 

i used external tools. As i mentioned before I have NEVER cheated single achievment so i suppose

 

there's no possible way that you could have any evidence of me not playing the games. Moreover i can

 

still see people who have glitched Hellboy, Ghostbusters, Rayman and they're still on the site :/

 

Only games i can think of that you could see as glitched are games with glitched achievements like

 

GRID. As you could see i had 2 achievements for driving 400&800 miles gained in the same second. It

 

was beacuse the game had glitched multiplayer when it was released, and after the race it freezed

 

giving these 2 achievments for almoust everyone. Next games would be Brothers in Arms (playing for

 

100 days) or Unreal 3 (200 kills for 50 days). These achievements were earned by changing Timezones.

 

And it's also known by everybody.

I can also think of gaining achievements offline however i don't have internet connection everywhere

 

where i live so i suppose it can't be the reason?

 

I suppose that some looser i had been receiving offending messages from complined on me and that's

 

the reason my Gamertag got zeroed.

 

I'm really looking forward to hear from you soon, because i'm really dissapointed about actions

 

taken by you. I have never reveived any warning from you, i have never had offending motto, bio, etc.

 

I spent a lot of time on gaining achievments which were wonderful thing for me and i hope that you

 

can undo your action after hearing what i have to say.

 

If you would like to hear some other explanations about different games feel free to ask.

 

Regards

Lucas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tu pokazuje 0

 

XBOX LIVE

Rep: Star

GamerScore: 0

Zone: Pro

 

Completed XBLA: 5 / 10

Completed Retail: 212 / 264

GS Completion %: 87.12%

 

Country Rank: 15,867

World Rank: 3,041,627

Completion Rank: 19

 

tak czy inaczej bardzo nieprzyjemna sytuacja,ciekawe czy raczą odpowiedzieć na list...

Edytowane przez NFS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zauważyłem, że z leaderboarda ppc ubyło 250k gs, myślałem, że się wypisałeś. Jeżeli faktycznie nie uda ci się odkręcić tej sytuacji, to współczuję, bo z pewnością kosztowało cię to masę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworz okno i wy....... xD

 

A tak powaznie, to czym bardziej zaawansowane sa nowe konsole tym wiecej z nimi problemow i nerwow...nie to co za czasow psx czy xbox1

 

No nic tylko mozesz miec zal bo i tak ci tego nie zwroca - tak jak w przypadku niektorych nieslusznych banow...(o ile problem z gs nie jest bledem systemu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic tylko mozesz miec zal bo i tak ci tego nie zwroca - tak jak w przypadku niektorych nieslusznych banow...(o ile problem z gs nie jest bledem systemu)

na razie nie słyszałem o niesłusznym banie.

wracając do tematu, jestem ciekawy czy M$ zareaguje na tą petycje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

"I’ve had my gamerscore corrected, is there any way to appeal the decision?

 

There is no way to appeal a gamerscore correction. We only correct gamerscores for players who meet the criteria 100%. Your best choice is to show the community you won’t do it again."

 

MGC ma opóźnienia, tutaj widać wyraźnie że zresetowali wszystko - http://live.xbox.com/en-GB/profile/profile...GamerTag=lukkPL

 

Do tego dali wyraźną, dość nie miłą informację.

 

Niestety ale pewnie masz po profilu, ciekawe co sobie wymyślili. Powinni podawać konkretny powód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm czyli co? Wzieli sie w koncu za dziwki achievmentowe nawet? No no no, kto by pomyslal.

 

edit.

@autor tematu: a konsole masz przerobiona? Grasz na piratach? Moze za to cie te capneli?

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mastah. Ale jeśli grałby na piratach, to chyba już o dawna byłby ban na live'a.

 

PS. Poca, to w ten sposób zdobywałeś acziki w Dirt 1? :P

Edytowane przez draak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą,żeby nabić tyle pkt to trzeba grać praktycznie każdą wolną chwilę-chore.

Podarujmy sobie takie komentarze.

Kazdy ma jakas pasje, jeden nabija GS, drugi skleja samolociki.

 

@lukk Moze grales przed premierami? Jezeli jestes "czysty" - walcz, pisz do M$, rob petycje.

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy: w tym poscie do ktorego dales linka sugerujesz, ze ktos celowo "doniosl" ze taki proceder mial miejsce. I ze teraz niech sie wezma za innych (jak mniemam osoby z tez duzym wynikiem). Masz to potwierdzone czy tak sobie wymysliles?

 

Po drugie: GS skasowali ci za walenie w bambo z achievmentami, a ja chcialem tylko spytac o jedna rzecz, z czystej ciekawosci i bez zadnej zawisci: zrobiles ten wynik na oryginalach czy piraty? Pytam, bo jesli faktycznie same oryginaly to strasznie szkoda wyniku, bo faktycznie robi wrazenie, a po drugie w takim wypadku ja bym nie odpuscil. A jesli na piratach natrzaskales tyle to...hmm, no coz, pewnie i tak sie domyslasz co o tym sadze.

 

pozdro

 

edit.

BTW teraz dopiero doczytalem, ze ten caly reset jest przeprowadzany z automatu po spelnieniu odpowiednich warunkow. Swoja droga to niezly hardcore: reset licznika, blokada na dotychczasowe gry, latka "cheatera" i brak mozliwosci cofniecia decyzji - owned. W sumie do wczoraj to nawet nie wiedzialem, ze cos takiego w ogole robia.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chcialem tylko spytac o jedna rzecz, z czystej ciekawosci i bez zadnej zawisci: zrobiles ten wynik na oryginalach czy piraty? Pytam, bo jesli faktycznie same oryginaly to strasznie szkoda wyniku, bo faktycznie robi wrazenie, a po drugie w takim wypadku ja bym nie odpuscil. A jesli na piratach natrzaskales tyle to...hmm, no coz, pewnie i tak sie domyslasz co o tym sadze.

Nie, nie grałem w nic przed premierą.

To chyba dość jasno daje odpowiedź na pytanie czy grał :wink:

Chociaż dla mnie to w sumie obojętne czy nabił gs na piratach czy na legalach bo ilość włożonego wysiłku w nabijanie nie zmienia się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba dość jasno daje odpowiedź na pytanie czy grał :wink:

Chociaż dla mnie to w sumie obojętne czy nabił gs na piratach czy na legalach bo ilość włożonego wysiłku w nabijanie nie zmienia się.

Nie gralem przed premiera =/= nie gralem na piratach.

 

Wg mnie jest to o tyle istotne, ze jesli mialby podjac walke o odzyskanie GS-u to musialby miec w 100% czysta kartoteke, bo w przeciwnym razie to byloby cos na zasadzie, ze zlodziej samochodu zwraca sie z pretensja do wlasciciela, ze w samochodzie nie jest niesprawny technicznie.

 

@kojak: nie zrozumiesz, jestes PS-owcem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że na każdym forum robisz raban i szukasz współczucia.

 

Prawda jest taka, że robił to wszystko na piratach (btw ktoś wierzy, że tyle crapów kupił?) o czym była mowa na innych forach.

 

oczom nie wierze że jeszcze ktoś go broni. On nie miał szacunku do pracy i czasu developerów, ktoś nie miał szacunku do jego achievemntowania i tyle w temacie. Powinien sie cieszyć, ze ktoś go z nałogu wyleczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że na każdym forum robisz raban i szukasz współczucia.

 

Prawda jest taka, że robił to wszystko na piratach (btw ktoś wierzy, że tyle crapów kupił?) o czym była mowa na innych forach.

 

oczom nie wierze że jeszcze ktoś go broni. On nie miał szacunku do pracy i czasu developerów, ktoś nie miał szacunku do jego achievemntowania i tyle w temacie. Powinien sie cieszyć, ze ktoś go z nałogu wyleczył.

Crap, nie crap - kwestia gustu, ale faktem jest, ze wiekszosc gier ma/mial od premiery i to juz budzi pewne podejrzenia, bo majac grubo ponad 250 gier na koncie to wychodzi, ze na ten cel poszlo 50-60k PLN, a w to nie uwierze. Co do nalogu to faktycznie, ciekawe spojrzenie na temat, niewykluczone ze prawdziwe.

 

Zreszta, w gruncie rzeczy to i tak nie jest juz istotne, punktow mu nie zwroca.

 

edit.

Tutaj troche wiecej http://www.psxextreme.info/topic/83654-pie...gs-zresetowany/ Swoja droga ktos tam dobrze napisal: lukkPL w internecie juz jestes slawny ;)

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem troszkę i cofam to co napisałem wcześniej.

 

@lukk Piracileś, więc sie nie dziw, ze poniosłeś tego konsekwencje.

Do każdego bana konsoli za piractwo powinni dorzucać zerowanie GS, może przyniosło by to wieksze efekty.

 

Imho temat do zamknięcia, szkoda czasu na dyskusje. Ewentualnie pozostawić jako przestrogę dla reszty złodziei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gralem przed premiera =/= nie gralem na piratach.

 

Wg mnie jest to o tyle istotne, ze jesli mialby podjac walke o odzyskanie GS-u to musialby miec w 100% czysta kartoteke, bo w przeciwnym razie to byloby cos na zasadzie, ze zlodziej samochodu zwraca sie z pretensja do wlasciciela, ze w samochodzie nie jest niesprawny technicznie.

 

@kojak: nie zrozumiesz, jestes PS-owcem ;)

Jak ktos pytany czy gral na piratach odpowiada , ze nie gral przed premiera to imho logicznie wychodzi, ze na piratach owszem gral , ale uwazal ;)

 

edit: ale co do kosztow to bez przesady szybko przechodzac gre i ja sprzedajac mysle ze da sie zamknac w 30-40 zeta straty, a biorac z UK czasem mozna wyjsc na zero lub na plus. Realnie daloby sie zrobic te 200 tytulow ponizej 10k PLN imho + x kasy na dlc.

Tylko nie wiem skad brac czas na takie granie jesli ktos ma prace pozwalajaca na wywalenie takiej kasy na gry :) Albo skad 15k jesliby siedzial w domu i ciagle gral.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jednak grał na piratach :/

 

Swoją drogą, to dziwne- sądziłem, że złodzieje są banowani przez ms'a od razu. Jestem autentycznie zaskoczony, sam na półce mam ok. 50 gier na x360, a uważam się za gracza niemal niedzielnego, gdy mowa o czasie poświęcanym temu hobby- więc dawałem wiarę, że ktoś mógł kupić tyle oryginałów (a gry po przejściu sprzedawać na allegro, jak robi większość graczy).

 

Moim zdaniem, jest to całkowicie żałosne- robić raban w internecie w sytuacji, gdy grało się na pirackich kopiach. Może jestem z innej bajki, ale tobie lukk powinno być zwyczajnie wstyd. Pisanie petycji do MS'a w takim wypadku to objaw twojego skretynienia.

 

WTC

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buahahaha jestem w szoku, że niektórzy współczują lukkowi jego wielkiej straty :lol2:

lukk piszesz w prost, że nie grasz na piratch. Oczyść się! Zrób zdjęcie swojej kolekcji. Wystarczy jedna fota. Co do skasowania pkt. to oczywiście jesteś niewinny. Microsoft to wredna firma i na złość kasuje pkt swoim najlepszym klientom i daje przydomek oszusta.

Trzeba być albo głupim, albo bezczelnym żeby zakładać taki temat. Pisanie takich postów jak "Idę założyć drugie konto i grać na nim na poziomie Easy, podziwiając grafikę, bez żadnych (pipi)ych DLC, ustawek na 10000 godzin i w(pipi)iania sie na granaty na Veteranie w CoD." jest komiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - w liscie do M$ lukk sam sie przyznaje, ze zmienial strefe czasowa, zeby zdobyc aczika. Sorry, z ktorej strony na to nie patrzec to jest cheat. Argument "wszyscy tak robili" mozna sobie wsadzic tam, gdzie slonce nie dociera.

 

Jak dla mnie to temat w zasadzie zostal wyczerpany - cheatowal i poniosl tego konsekwencje. A jak sie jeszcze okaze, ze gral na piratach, to zamiast robic bezczelnie raban, powinien siedziec cicho i sie cieszyc, ze bana nie dostal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam poczytać bo nie chce mi się 100 razy powtarzac. http://forum.onlinecenter.pl/showthread.ph...311&page=35

 

Aha i nigdy nie napisałem że grałem na kopiach, to też ważne odnotowania.

 

@ costi - sorry ale gowno wiesz a sie produkujesz. Jesli mieliby za to kasowac to by polecaiał cały pierwszy 1000 ze swiatowego leaderboardsa ze Stallionem na czele. Poza tym radzę doszkolić angielski, albo udać się pod link powyżej aby zapamiętac za co jest zerowanie.

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - w liscie do M$ lukk sam sie przyznaje, ze zmienial strefe czasowa, zeby zdobyc aczika. Sorry, z ktorej strony na to nie patrzec to jest cheat. Argument "wszyscy tak robili" mozna sobie wsadzic tam, gdzie slonce nie dociera.

Za takie coś nie zerują punktów, kiedyś jakiś jegomość z M$ o tym wspomniał.

Zresztą wszyscy tak robią :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...