Skocz do zawartości
lukk_

Pierwszy Gracz Nabijający Legalnie Gs Zresetowany :/

Rekomendowane odpowiedzi

Przerąbane. 250k GS poszło się wiadomo co. Ale z drugiej strony? Czemu to służy? Pokazać że ma się ogromego e-penisa?

 

Sam grałem na Xboxie, zdobyłem uczciwie prawie 14000GS (na MGC jest tylko 11000 coś, ale to z winy dostawcy netu), i marnowanie czasu dla robienia calaka....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha i nigdy nie napisałem że grałem na kopiach, to też ważne odnotowania.

Nie napisales =/= nie grales i w sumie wszyscy o tym wiedza....oprocz ciebie?

 

Jesli mieliby za to kasowac to by polecaiał cały pierwszy 1000 ze swiatowego leaderboardsa ze Stallionem na czele.

Jesli walili w bambo z aczikami/grali na piratach to...pewnie ze powinien poleciec pierwszy 1000. Nie wiem co byloby w tym dziwnego? Boli cie to, ze ciebie dorwali a tobie podobnych nie. Coz, shit happens. Zreszta bylo mowione nie raz: system resetujacy to automat i kasuje tylko osobom spelniajacym w 100% kryteria pozwalajace na taki ruch. Nie uwazales tym razem i wpadles, trudno. Z tego co pamietam jak sportowcow na dopingu to chyba nie ma znaczenia czy ktos jest na 1 miejscu w tabeli czy na 10, 27 czy 93.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam poczytać bo nie chce mi się 100 razy powtarzac. http://forum.onlinecenter.pl/showthread.ph...311&page=35

 

Aha i nigdy nie napisałem że grałem na kopiach, to też ważne odnotowania.

 

@ costi - sorry ale gowno wiesz a sie produkujesz. Jesli mieliby za to kasowac to by polecaiał cały pierwszy 1000 ze swiatowego leaderboardsa ze Stallionem na czele. Poza tym radzę doszkolić angielski, albo udać się pod link powyżej aby zapamiętac za co jest zerowanie.

Zrób zdjęcie swojej kolekcji. Tylko płyty, pudełka mnie nie interesują. Tyle ode mnie. Pierwsza wersją mojego posta była naprawdę obszerna, ale po przemyśleniu doszedłem do wniosku, że szkoda mojego czasu na użeranie się z tobą.

Nie mam zamiaru i chęci na dobitne udowodnienie Ci tego, że jesteś piratem i oszustem. Wracaj na onlinecenter tam może dzieci Ci uwierzą, ale na pewno nie tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...