Skocz do zawartości
bat

gra dla kobietki

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka byscie polecili gre dla moje polowki. Chodzi mi cos w stylu np Stronghold (jakies ekonmie, strategie) tylko zeby to bylo bez walki. Theme Hospital bylby dobry tylko juz starenki.

No, jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka byscie polecili gre dla moje polowki. Chodzi mi cos w stylu np Stronghold (jakies ekonmie, strategie) tylko zeby to bylo bez walki. Theme Hospital bylby dobry tylko juz starenki.

No, jakies pomysly?

Simcity 2000 i 3000

Simtower ( stara gra )

Jest tesz grea o zarządzaniu komunikacja w wielkim miescie ( autobusy, tramwaje, metro i pociągii ), nie pamiętam nazwy , zaczyna sie na T

Emergency I i II ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka byscie polecili gre dla moje polowki. Chodzi mi cos w stylu np Stronghold (jakies ekonmie, strategie) tylko zeby to bylo bez walki. Theme Hospital bylby dobry tylko juz starenki.

No, jakies pomysly?

Jest tesz grea o zarządzaniu komunikacja w wielkim miescie ( autobusy, tramwaje, metro i pociągii ), nie pamiętam nazwy , zaczyna sie na T

 

Transport Tycoon??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

tu osóbka, której polecaliscie grę ;))

 

Colina mam juz zas oba biernie ;)) , POttera zaliczyłam, Traffic Giant tez, Simy uwielbiam, ale chciałabym sprobowac cos innego :)))

chyba wezme sie za "Syberie" i "Longest journey", ale prawde mowiac wole bardziej strategie..... wiec jakby przyszło Wam jeszcze cos do głowy to czekamy na propos ;))

 

pozdrawiam,

NOA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak strategie to:

- herosy (najlepiej 4)

-d ;)

coooooooo hom&m 4 jest zje bany na maxa najgorsza czesc ze wszystkich jak juz hirosy to czsc 3 +dodatki

 

warcrafta tez polecam 3 i 2

 

 

P.S przecie jak kobitka bedzie w to ciorala to dla ciebie jej chyba czasu nie starczy bat :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Witam serdecznie, 

tu osóbka, której polecaliscie grę ;))

 

Colina mam juz zas oba biernie ;)) , POttera zaliczyłam, Traffic Giant tez, Simy uwielbiam, ale chciałabym sprobowac cos innego :)))

chyba wezme sie za "Syberie" i "Longest journey", ale prawde mowiac wole bardziej  strategie..... wiec jakby przyszło Wam jeszcze cos do głowy to czekamy na propos ;)) 

 

pozdrawiam, 

NOA

 

gra ktora przeszła moja dziewczyna a ja nie brzmi : Beach Life PL swietna dla was wy umiecie zarzadzac kurortem itp :P polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka byscie polecili gre dla moje polowki. Chodzi mi cos w stylu np Stronghold (jakies ekonmie, strategie) tylko zeby to bylo bez walki. Theme Hospital bylby dobry tylko juz starenki.

No, jakies pomysly?

Jest tesz grea o zarządzaniu komunikacja w wielkim miescie ( autobusy, tramwaje, metro i pociągii ), nie pamiętam nazwy , zaczyna sie na T

 

Transport Tycoon??

Traffic Giant. Sprzedawali w kioskach za 30pln :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -=uri=-

A idzcie!!! gracie w gry zamiast sie kochac!!!proponuje podrecznik kamasutry a kompa na stare lata sobie zostawcie!!! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna sie zagrywala w takie oto gry :

 

-zoo tycon

-tropico

-beach life (sam w to przycinałem):twisted: Polecam fajny klimat gierki naprawde odpreżający 8) kolorowy , zero krwi , śmieszne zachowanie mieszkańców kurortu :lol:

-NFS 1 SE 8O

-NFS 6 HP2 8O

-GTA 1,2,3,vice city !!!!!!!! 8O

 

A co do theme hospital ta gra wymiata !!!!!!!!!!!!!!!!!! nie ważne czy stara liczy sie klimat :) i te choroby blowity head :) LOL ,metody leczenia LOL .Przy tej grze to prawie sikalem w majtki ze smiechu :)Jak ktoś nie grał, polecam musi koniecznie chociaz godzinke poswiecic tej grze :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...