Skocz do zawartości
Oskaliber

Hwbot Country Cup 2009

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko teraz trzeba sobie zadać pytanie: aż 2 pkt czy tylko 2 pkt? Przecież ryba i Chaos zajęli 2. miejsce na świecie. Trzeba pokazać, że nie tylko oni "dwaj" potrafią w Polsce benchować :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz trzeba sobie zadać pytanie: aż 2 pkt czy tylko 2 pkt? Przecież ryba i Chaos zajęli 2. miejsce na świecie. Trzeba pokazać, że nie tylko oni "dwaj" potrafią w Polsce benchować :wink:

brawo za błyskotliwą wypowiedź - dorzuć jakiś wynik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie mam C2Q :oops: , ale spróbuje powalczyć w AMD (mam 5000+ BE), ale tylko na powietrzu, bo SubZero nie dam rady...

edit: dlaczego nie dodało wyniku yotoma tylko jest napisane, że KamilGrzbiecik dodał swój wynik od nowa?

edit2:

* Retail hardware only. Hardware must be availabe for purchase at the beginning of this competition.

Aha, czyli bez ESów <_< Edytowane przez KOZIRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

No ja z góry zakładałem, że nie dodaje, bo mam sobie wersje Extreme jakiegośtam starocia QX6850. Jeszcze niedawno był wpis " no extreme versions allowed"...

 

@ guderian - jak bardzo chcesz to musiałbyś tylko pokryć koszta wysyłki :-D

Edytowane przez majkel84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KamilGrzbiecik - podwójne brawa.

Po pierwsze - za pierwszy wynik - Tomka i moja pierwsza myśl była, że nikt nic nie zrobi, więc nasze dwa wyniki nie będą potrzebne.

Po drugie - wyróżnili cię nawet na stronie podsumowującej pierwszy etap: http://hwbot.org/article/news/russia_wins_...up_2009_stage_1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...