Skocz do zawartości
Arczi

Asus Xonar Ds - Obalamy Mit ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupuję DSa i chciałbym od razu dorzucić opampa, pytanko, czy coś takiego się nada?

 

LM4562 NA , DIP-8. oryginał NATIONAL (1057995007) - Aukcje internetowe Allegro

 

Czy łatwo się wyjmuje z płytki czy trzeba się nakombinować, przy okazji czy ktoś może wrzucić fotke jak to wygląda?

 

Ostatnie sterowniki do ds to tylko z stycznia tego roku (strona asusa) czy jest coś nowszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Wam nie pasuje Ds, to kupcie DX - ja się przesiadałem z super duper wyje#nego w kosmos X-Fi Fatal1ty Edition i skok jakościowy jest kolosalny.

 

Odsłuch na Creative Aurvana (douszne), CAL!, AKG K340, Head-Direct RE0. Głośniki które podpinałem to był taki shit, że szkoda wspominać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk śmigał zauważalnie (dla każdego, nie tylko audiofili) lepiej na wszystkim, więc to nie była zwykła synergia z jednymi słuchawkami. Ja wymieniłem kilka zestawów, więc jak w ogóle komuś do głowy może przyjść konkretna synergia? Z czterema zupełnie innymi? To chyba oznacza, że najprawdopodobniej z każdymi, prawda? ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

od jakiegos czasu mam problem, niewiem czy z karta czy z czyms w kompie. Slucham sobie muzyczki i co jakis czas w losowym momencie (moze to byc co 2-3s jak i np. caly wieczor nic) mam przerywanie dzwieku, taka 1s przerwe :/

Dzieje sie tak wszedzie, muza, filmy, youtube, gry. Poprostu jakikolwiek dzwiek leci to jest przerywany.

 

 

Strasznie mnie to irytuje bo pojawilo sie nagle bez ingerencji w cokolwiek w systemie i sprzecie. Calosc mam podpieta kablem optycznym TOS Link do ampa Pioneera.

 

Wczoraj wieczorem po zainstalowaniu nowych sterow do Xonara bylo ok, a dzis rano znowu to samo :/

 

EDIT:

 

Wyglada na to, ze przerwy sa tylko na cyfrowym sygnale bo po podpieciu karty do ampa analogiem problem chwilowo zniknal, potesuje jeszcze na dluzsza mete.

Edytowane przez logimen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, temat troche stary ale dotyczy karty Asus Xonar DS.

Kupilem tą kartę miesiąc temu w porównaniu do zintegrowanej gra o wiele lepiej słychać nowe dzwięki które wczesniej nie były słyszane. Nawet na mp3 jest o wiele lepiej, głośniki mi troche nie wyrabiają ale wpierw postanowiłem kartę zmienić Dołączona grafika

Wybrałem tą kartę bo jest na PCI bo karta graficzna jest tak wielka że przysłania jedno wejście pci-e a w drugim mam kartę wifi.

 

W każdym bądź razie mam taki problem, może nie umiem, może ktoś tak miał i pomoże.

Chodzi o to że jak gadam przez mikrofon wbudowany w słuchawki na TS3 to szumi albo trzeszczy. Zarówno jak podłącze słuchawki pod kartę czy pod panel na froncie. Słuchawki są ok bo na karcie zintegrowanej nie wystepują żadne szumy ani trzaski.

Mam fajną kartę a jadę na zintegrowanej Dołączona grafika Co tu teraz zrobić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...