Skocz do zawartości
sweetbe4r

Alt + N Nie Działa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Problem mam taki że nie potrafię wpisać n z kreseczką. Alt + n nie działa. Pozostałe kombinacje są w porządku. Ma ktoś jakiś pomysł ? dodam że mam grafe z GF, bo czytałem już że ludzie z Ati mieli podobne problemy. :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za zainteresowanie tematem. Zrobiłem tak jak opisał ULLISSES niestety nie pomogło :/ Już chyba wykorzystałem wszystkie możliwe sposoby, łącznie z deinstalacją i ponowną instalacją sterów od klawiatury. Nic mi już nie przychodzi do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może spróbuj zreinstalować w dodatkach języki i wgrać je na nowo. Kiedyś również coś mi się z klawiaturą popierniczyło i taka czynność pomogła. Stery próbowałeś? Może klawiatura coś nie kontaktuje - sprawdź przyciski (wyczyść)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może spróbuj zreinstalować w dodatkach języki i wgrać je na nowo. Kiedyś również coś mi się z klawiaturą popierniczyło i taka czynność pomogła. Stery próbowałeś? Może klawiatura coś nie kontaktuje - sprawdź przyciski (wyczyść)?

A jak się reinstaluje język ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

odświeżę temat bo pewnie niektórzy nadal mają problem z nie działającą literą "ń". Mianowicie u mnie wystarczyło wyłączyć narzędzie do podkręcania i monitorowania kart graficznych ASUS GPU TweakII i problem całkowicie zniknął. Od razu jak go wyłączyłem próbowałem w notatniku pisać "ń" i udało się. Powodzenia wszystkim

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Wdzięczny
On 11.04.2017 at 3:11 PM, andrew267 said:

Witam

odświeżę temat bo pewnie niektórzy nadal mają problem z nie działającą literą "ń". Mianowicie u mnie wystarczyło wyłączyć narzędzie do podkręcania i monitorowania kart graficznych ASUS GPU TweakII i problem całkowicie zniknął. Od razu jak go wyłączyłem próbowałem w notatniku pisać "ń" i udało się. Powodzenia wszystkim

Hahah Gościu jesteś genialny... Za chiny bym na to nie wpadł a już białej gorączki dostawałem. Dzięki! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2017 o 15:11, andrew267 napisał:

Witam

odświeżę temat bo pewnie niektórzy nadal mają problem z nie działającą literą "ń". Mianowicie u mnie wystarczyło wyłączyć narzędzie do podkręcania i monitorowania kart graficznych ASUS GPU TweakII i problem całkowicie zniknął. Od razu jak go wyłączyłem próbowałem w notatniku pisać "ń" i udało się. Powodzenia wszystkim

 

Specjalnie założyłem konto na forum.purepc.pl żeby podziękować :) .

Dodam tylko, że narzędzie do podkręcania i monitorowania kart graficznych ASUS GPU TweakII używam od trzech lat, ale pierwszy raz nie wyłączyłem go zaraz po uruchomieniu komputera... 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem. Alt+n alt+A lub alt+Z w niektórych programach aktywuje inne funkcje zamiast polskich znaków. Próbowałem.ustawien klawiatury I języka I nic.

W innych programach gdzie skróty są niezaprogramowane są polskie znaki. 

Sprawdzę rozwiazanie z kartą graficzną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...