Skocz do zawartości
Oli2009

Arctic Cooling Accelero Xtreme Gtx 280

Rekomendowane odpowiedzi

Witam all userów,

 

Mam nadzieję, że się dobrze wbiłem z moim pytaniem ;)

Mam wątpliwości co do dodatkowych radiatorów i nie wiem co mam wybrać :| Powiem, że mam kartę GTX280 a z tego co widzę PCB kart GTX260, 280, 285 różnią się od siebie i nie wiem który dodatkowy zestaw radiatorów będzie najlepszym wyborem :blink: .

THERMALRIGHT ZESTAW RADIATORÓW VRM do GTX 285/260, ale nie wiem czy będzie pasować do PCB GTX280? Rozważam zakup Scythe Chip Heatsinks SCVCH1000 Radiatorki VGA.

 

Czy jest jeszcze coś co będzie idealnie pasować do układu PCB GTX280?

Nie chcę kupić czegoś co do końca nie będzie pasować a później płakać ;)

Bardzo proszę Was o pomoc w dokonaniu odpowiedniego zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTX280 ma takie same PCB jak GTX260 ale w wersji 65nm 192SP, czyli tamte radiatorki są do wersji 55nm GTX260 i 285.

OK, thx za info, tylko jaki dodatkowy zestaw radiatorów wybrać?

Nie wiem dokładnie do których elementów mam doklejać radiatory? :blink: Czy macie jakąś fotkę dla GTX280 z jakim opisem co jest co i co należy uzbroić w radiator ? Czy na spodzie PCB GTX280 znajdują się jakieś elementy które należy ???

 

HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...