Skocz do zawartości
maciek77

Zestaw Do 3200zł - Dla Gracza.!

Rekomendowane odpowiedzi

Procesor Intel Core i5 750 2.66 GHz BOX 700zł

MSI P55 GD65 530zł

Samsung SpinPoint F3 500GB 170zł

BeQuiet PurePower L7 530W 250zł

Radeon HD5850 1024MB GDDR5 1000zł

G.Skill 4GB (2x2GB) 1600MHz CL9 RL 339zł

SilentiumPC Gladius 400 Pure Black 190zł

Zalman CNPS 10X QUIET 170zł

Razem:3180zł

 

Czy taki zestaw będzie dobry dla gracza, pod oc.??

Czy zasilacz da rade?

Do ilu podkręcić proc żeby karte się rozwinęła?

Przez ile ten zestaw będzie ciągnął najnowsze gry na full deletach ? A ile później na min?

Czy płyta będzie dobra pod O/C?

Czy zasilacz będzie dobry ? czy wystarczy do o/c?

gdzie kupić zestaw? esc? i czy składają zestaw i jaka jest tego cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamawiam w esc. oni za free mi złożą??

a chłodzenie zamówie jak będzie dostępne..

do ilu bede musiał podkrecic procka żeby karta była wykorzystana w 100% ??

ile wogole podkrece tego i5 na tym chłodzeniu..?

i przez ile ten zestaw odpali gry na full deletach a ile na tyle żeby pograć?

z góry dziękuje za odp/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, za darmo. Napisz w komentarzu do zamówienia, że prosisz o złożenie.

 

Jak najwięcej :wink: . A tak na serio - ~3.6GHz, ale oczywiście im więcej, tym lepiej.

 

Na Zalmanie 4GHz jest w zasięgu - spójrz na sig (co prawda ja mam Extreme, ale wg testów Quiet jest dość blisko).

 

Wróżkami nie jesteśmy... Nie znamy wymagań gier, które się ukażą za jakiś czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym żeby przez 3 lata pograć w najnowsze gierki.. nie musi byc na full deletach ;]

a czy można coś uszkodzić przy podkręcaniu ? proc lub płyte? :D

czy ktoś kto nigdy tego nie robił i trochę sie zna da rade? chyba że poprosze kumpla o pomoc i podkreci (informatyk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jak pierwszy raz kręciłem św. pamięci Penka 4 2,0Ghz to poszła płyta, ale chyba z powodu kiepskiego zasilacza (modecom) co mi serwisant mówił. Ale do 3Ghz powinieneś sobie sam bez problemów go pogonić.

 

Poza tym płytka ma funkcję OC Genie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz rabat w postaci wirtualnej gwarancji.

Przestańcie się podniecać tym sklepem, bo w Polsce jest bardzo dużo porządnych sklepów, a tu wszyscy krzyczą tylko o tym esc, jakby nie można było kupić gdzieś indziej. Popytajcie się studentów z Politechniki Gdańskiej jak wygląda reklamowanie czegokolwiek w tym sklepie, to wam się odechce zakupów w esc. Koleś - masz 3200 na kompa, to biedny nie jesteś - dorzuć parę złotych i kup w normalnym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz rabat w postaci wirtualnej gwarancji.

Przestańcie się podniecać tym sklepem, bo w Polsce jest bardzo dużo porządnych sklepów, a tu wszyscy krzyczą tylko o tym esc, jakby nie można było kupić gdzieś indziej. Popytajcie się studentów z Politechniki Gdańskiej jak wygląda reklamowanie czegokolwiek w tym sklepie, to wam się odechce zakupów w esc. Koleś - masz 3200 na kompa, to biedny nie jesteś - dorzuć parę złotych i kup w normalnym sklepie.

heh to znajdź mi sklep gdzie mam to kupić.. nie dopłacając 200zł..w normalnym sklepie tego nie kupie ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź sobie na skąpca i tam masz wybór z całej Polski. A jeśli jesteś z Trójmiasta to kup se to w gral.pl - ceny mniej więcej te same, a sklep i gwarancja REALNE.

 

Jak byłem studentem to też liczyłem każdą złotówkę i zdarzyło mi się też kupić kilka podzespołów esc. Dziś na szczęście już nie muszę tego robić.

Pamiętaj o tym, że sprzęt elektroniczny jest bardzo delikatny i może paść w zasadzie z dnia na dzień bez żadnej wyraźnej przyczyny. Dlatego kupując taki sprzęt, a zwłaszcza drogi sprzęt zawsze należy robić to z głową i kupować z gwarancją w sklepie, który w razie potrzeby przyjmie produkt i załatwi sprawę jak trzeba, a nie będzie odsyłał do producenta albo na księżyc.

 

Osobiście wolę kupić w markowym sklepie i zapłacić 5% więcej, bo śpię spokojnie, a jak po jakimś czasie chcę zrobić upgrade podzespołu to wystawiam na allegro i jak część jest na gwarancji w takim np. komputroniku, to nikt nie zadaje żadnych pytań i bierze od ręki i też śpi spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź sobie na skąpca i tam masz wybór z całej Polski. A jeśli jesteś z Trójmiasta to kup se to w gral.pl - ceny mniej więcej te same, a sklep i gwarancja REALNE.

 

Jak byłem studentem to też liczyłem każdą złotówkę i zdarzyło mi się też kupić kilka podzespołów esc. Dziś na szczęście już nie muszę tego robić.

Pamiętaj o tym, że sprzęt elektroniczny jest bardzo delikatny i może paść w zasadzie z dnia na dzień bez żadnej wyraźnej przyczyny. Dlatego kupując taki sprzęt, a zwłaszcza drogi sprzęt zawsze należy robić to z głową i kupować z gwarancją w sklepie, który w razie potrzeby przyjmie produkt i załatwi sprawę jak trzeba, a nie będzie odsyłał do producenta albo na księżyc.

 

Osobiście wolę kupić w markowym sklepie i zapłacić 5% więcej, bo śpię spokojnie, a jak po jakimś czasie chcę zrobić upgrade podzespołu to wystawiam na allegro i jak część jest na gwarancji w takim np. komputroniku, to nikt nie zadaje żadnych pytań i bierze od ręki i też śpi spokojnie.

gral odpada - jestem z południowej Polski..

to chyba zrezygnuje z esc. ;] poszukam czegoś w Krakowie. zastanawiam się nad komputronikiem, najlepszy sklep w Polsce podobno i rabaty też są ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sklep ma taką marże że stac ich na zrobienie sobie takiej reklamy, iz nawet twoja babcia powie ze komputronik the best jest. Wolna wola, ale ja na pewno nieprzeplacilbym. Komputronik dla mnie to tylko dobre promocje raz na jakis czas, ale caly zestaw to odradzam.

Poczytaj opinie o esc jak i o kazdym innym sklepie, bo jedna opinie wiele nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sklep ma taką marże że stac ich na zrobienie sobie takiej reklamy, iz nawet twoja babcia powie ze komputronik the best jest. Wolna wola, ale ja na pewno nieprzeplacilbym. Komputronik dla mnie to tylko dobre promocje raz na jakis czas, ale caly zestaw to odradzam.

Poczytaj opinie o esc jak i o kazdym innym sklepie, bo jedna opinie wiele nie zmienia.

to już nie wiem..;/ w esc nie moge odebrać osobiście i przy jakiejś usterce musiałbym wysyłać uszkodzoną część. a w komputroniku moge oebrać osobiscie i jak coś mi sie zepsuje wystarczy że do nich podjade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sklep ma taką marże że stac ich na zrobienie sobie takiej reklamy, iz nawet twoja babcia powie ze komputronik the best jest. Wolna wola, ale ja na pewno nieprzeplacilbym. Komputronik dla mnie to tylko dobre promocje raz na jakis czas, ale caly zestaw to odradzam.

Poczytaj opinie o esc jak i o kazdym innym sklepie, bo jedna opinie wiele nie zmienia.

Mieszkam w Warszawie. Jak kupuje coś nowego to też nie chcę przepłacać, ale pseudooszczędność bardzo często ma opłakane skutki. Aktualnie połowa sprzętu, którą mam w sigu nawaliła i musiałem oddawać komponenty na gwarancję. Bardzo byłem zdziwiony, bo nie oszczędzałem na sprzęcie i nie kupowałem na zasadzie "oby jak najtaniej". Ale wszystko komputronik wymieniał mi bez żadnych dyskusji ani zbędnych komentarzy, tak jak to kiedyś miało miejsce w esc. Znałem sklep esc wiele lat zanim usłyszałem o komputroniku. Ale nie kupie już nigdy nic w esc a chętnie kupię w komputroniku. Bo tam jestem klientem i jestem dobrze traktowany, dlatego jestem skłonny zapłacić więcej.

 

Nie pitol mi koleś o jednej opinii, bo w necie jest masa komentarzy niezadowolonych i naciągniętych przez esc klientów. Najprędzej znajdziesz tu:

www.google.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esc odpada.. chciałbym odebrać kompa osobiście i miec jakiś kontakt z nimi jakby coś padło.. a mieszkam w Krakowie takżde do Gdańska mam trochę..

wziąłbym w komputroniku ale wezmę tu http://www.pcprojekt.pl/, maja super ceny, zestaw wyjdzie mi niewiele drożej , jakieś 40zł..

niestety nie maja ramu i zasilacza ale to zamówie gdzie indziej i pójdę do nich i mi złożą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze lepiej wziąć w miejscu zamieszkania, jeśli jest taka możliwość. Każdy sklep warto jednak sprawdzić, bo w polskiej rzeczywistości gdzie konsument nie ma żadnych praw interesy należy robić z poważnymi i rzetelnymi kontrahentami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...