Skocz do zawartości
justyna29

Brak Dźwięku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Prosze kogoś o pomoc! Sformatowano mi dysk i wgrano windows XP ale nie mam sterowników aby je zainstalować, a nie mam dźwieku. Moje IP płyty głównej to:

62-0410-001131-00101111-040201-SIS740$K7SOM+_K7SOM+RELEAS...

A nazwa to: ECSK7SOM+

Nazwa karty dźwiękowej: SIS7012 Audio Device

Wyszukałam sobie sterowniki do tej karty ale niestety podczas instalowania ich pokazuje mi się komunikat o takiej treści: -536870397

BŁĄD Fail to install Audio Driver for windows XP setup will exit

Błagam o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozpakowałam tak jak napisałeś ale niestety nie mam jak zainstalowac bo w zadnym z tych żeczy nie mam instalki. A może ja sie na tym poprostu nie znam prosiła bym o napisanie jak wygląda ta instalka.

bo z takich jak ja wczesniej próbowałam zainstalowac to w tym nie ma czegoś podobnego do instalki :sad: :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za wszystko :lol: mam już poprostu zrobiłam to przez kreatora i zainstalowało :lol2: Pozdrawiam

 

Dziekuje bardzo za wszystko :lol: mam już poprostu zrobiłam to przez kreatora i zainstalowało :lol2: Pozdrawiam

Mam jeszcze takie maleńkie pytanie czemu mam żółty znak zapytania przy Kontroler Wideo ( zgodny z VGA)

co mam zrobić aby tego nie mieć???

Sprawdzałam to w menadżeże urządzeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG doradzacie dziewczynie nie znając dokładnie specyfikacji jej płyty głównej przecież tam nie ma oddzielnej grafiki, a zresztą co tu gadać tam w ogóle nie ma slotu AGP jest tylko integra VGA. Co do wykrzyknika po prostu brak ci sterowników, masz tutaj sterowniki VGA sciągnij, wypakuj i zainstaluj z pliku setup.exe pozdro.

 

http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Downloads...D=6&LanID=0

Edytowane przez Spider

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG doradzacie dziewczynie nie znając dokładnie specyfikacji jej płyty głównej przecież tam nie ma oddzielnej grafiki, a zresztą co tu gadać tam w ogóle nie ma slotu AGP jest tylko integra VGA. Co do wykrzyknika po prostu brak ci sterowników, masz tutaj sterowniki VGA sciągnij, wypakuj i zainstaluj z pliku setup.exe pozdro.

 

http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Downloads...D=6&LanID=0

 

Wiem że to irytujące co teraz napisze ale ja nie mam pojęcia jak i co ściagnąć z tego linka co mi podałeś :oops: proszę dajcie mi cos takiego abym mogła bezpośrednio ściągnąć :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...