Skocz do zawartości
Tyraelus

Monitor Lcd Z Led I Pivot

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w ogóle na rynku można spotkać taką konstrukcję? Pivot bez podświetlania LEDami albo LEDy bez pivot - tak, ale połączenia nie spotkałem.

Może ktoś z Was widział taki twór w przedziale 20-22" ?

A wiesz może po co Ci LED ? ... czy po prostu chcesz mieć bo jest trendy ? Poza tym jeśli pivot to nie TN !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może po co Ci LED ?? (...) Poza tym jeśli pivot to nie TN !

Tak wiem - dla obniżenia poboru prądu. Jeśli w domu pracuje łącznie 7 kompów, z czego jednocześnie najczęściej pracują 4, z których dwa mają dodatkowe monitory to zbiera się ładny rachunek. Różnica między poborem prądu 24" monitora z/bez LED jest rzędu np. do 55W (na podst. Dell G2410 i U2410) co po wymnożeniu daje różnicę umożliwiającą zasilenie całkiem przyzwoitego potworka po OC.

Odnośnie rodzaju matrycy to w tym przypadku jest to prawie całkowicie nieistotne. Poszukiwany monitor ma służyć jako dodatkowy kawałek ekranu wykorzystywany jedynie do podglądu dokumentów, terminarza itp.

 

Tak więc dzięki za troskę, ale te kwestie już przemyślałem i po prostu szukam czegoś spełniającego powyższe wymagania (o ile istnieje już na rynku) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...