Skocz do zawartości
MantisGhost

Problem Z Vnc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od dłuższego czasu próbuje połączyć się z z komputerem domowym poprzez pulpit zdalny. Windosowskiego nie używam bo jest do [gluteus maximus]. Próbowałem się łączyć przez vnc, ale nie mogę nie wiem czemu. Mam ip zewnętrzny, otwarte porty vnc jest skonfigurowany, a mimo to nie chce działać. Co może być nie tak ? Czy znacie jakieś alternatywne programy które by bez problemu działały ? Od razu mówię, że programy typu team wiever itp mnie nie interesują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam zamiast VNC program darmowy TeamViewer http://www.teamviewer.com/pl/index.aspx. Nie potrzebne jest Hamahi do przesyłania plików. I działa bez żadnych problemów.

Edytowane przez Pawelek69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam zamiast VNC program darmowy TeamViewer http://www.teamviewer.com/pl/index.aspx. Nie potrzebne jest Hamahi do przesyłania plików. I działa bez żadnych problemów.

 

Ale ja pisałem ze nie chce rozwiązań typu teamwiever bo to inwigilacja śmierdzi. Łączysz się do ich serwera i z ich serwera do drugiego kompa, czyli co za tym idzie mogą sobie patrzyć co ty tam sobie robisz jak im się zachce. To samo się tyczy hamachi. Działa na takiej samej zasadzie. Ja nie chce mieć żadnych pośredników w połączeniu z kompem. Idealny byłby program darmowy który ma vpn'a i działa na zasadzie serwer klient (taki po części jest vnc, ale cholerstwo nie chce mi działać).

 

Chyba ze sie myle.

Edytowane przez MantisGhost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...