Skocz do zawartości
Enjama

Lcd 22' Jaki I Czy Pójdzie Na Grafice Integra Intel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Potrzebuje kupić monitor lcd do peceta

Mam nadzieję że ktoś mi wybierze najlepszy model

Podam moje typy:

Samsung SyncMaster SM2243SN

Samsung SyncMaster SM2233SN

LG Flatron W2243S

Acer X223HQB

Asus VH222D

 

Od razu mówię że nie jestem pewien czy w ogóle moja karta graficzna integra

Intel® 82865G Graphics Controller obsłuży rozdzielczośc 1680x1050 albo 1920x1080 ?

Jeśli nie to jaka najtańsza karta na agp będzie dobra ?

 

Cena to tak do 550 zł więc raczej innych ciekawych modeli nie ma

Monitory są bez HDMI i tu moje pytanie.W lapku mam hdmi no ale czy jak podłącze monitor do lapka po kablu D-sub i puszcze film w Full HD to czy na monitorze będzie to samo ? rozdzielczość 1920x1080 ?

 

Najbardziej podobają mi się Samsung SyncMaster SM2233SN i LG Flatron W2243S

Znalazłem jeszcze BenQ G2220HD który jako jedyny z podanych ma DVI

Waszym zdaniem który no i jak z tym D-sub będzie ?

Pozdro

Edytowane przez Enjama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pracy mam podobną konfigurację:

Intel® 82845G (czyli chyba gorszy?)

Monitor Samsung SyncMaster 2243NW

 

Musiałem poszukać i zainstalować sterowniki do grafiki bo te windowsowskie (VISTA) nie starczyły aby obsłużyć rozdzielczość, którą obecnie mam max 1680x1050 i taką używam i wszystko działa.

Także na pewno grafika obsłuży ci podobny monitor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Potrzebuje kupić monitor lcd do peceta

Mam nadzieję że ktoś mi wybierze najlepszy model

Podam moje typy:

Samsung SyncMaster SM2243SN

Samsung SyncMaster SM2233SN

LG Flatron W2243S

Acer X223HQB

Asus VH222D

 

Od razu mówię że nie jestem pewien czy w ogóle moja karta graficzna integra

Intel® 82865G Graphics Controller obsłuży rozdzielczośc 1680x1050 albo 1920x1080 ?

Jeśli nie to jaka najtańsza karta na agp będzie dobra ?

 

Cena to tak do 550 zł więc raczej innych ciekawych modeli nie ma

Monitory są bez HDMI i tu moje pytanie.W lapku mam hdmi no ale czy jak podłącze monitor do lapka po kablu D-sub i puszcze film w Full HD to czy na monitorze będzie to samo ? rozdzielczość 1920x1080 ?

 

Najbardziej podobają mi się Samsung SyncMaster SM2233SN i LG Flatron W2243S

Znalazłem jeszcze BenQ G2220HD który jako jedyny z podanych ma DVI

Waszym zdaniem który no i jak z tym D-sub będzie ?

Pozdro

Po d-subie będzie beznadziejna jakość obrazu, o ile w ogóle znajdziesz przejściówke HDMI>D-sub ;)

Ja bym brał ten monitor z DVI [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc chyba się skądś znamy ? ;p

 

Wyczytałem tutaj http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1348012.html gościu ma tą samą grafikę że stery mu nawet nie pomogły a taki adapter http://allegro.pl/item800631559_karta_adap...il_np_dell.html

za 15 zl :) który ma dvi już tak

 

Skoro muszę już wybierać w monitorach które mają dvi to co powiecie na Gateway HD2201 ?? :)

22 cale dvi,hdmi 1680x1050.W teście Komputer Świat wypadł całkiem nieźle

Rozdzielczość full hd odpada ... byłem u kumpla który ma 1680x1050 na 22' i większa rozdzielczość wydaje się już przesadzona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro muszę już wybierać w monitorach które mają dvi to co powiecie na Gateway HD2201 ?? :)

22 cale dvi,hdmi 1680x1050.W teście Komputer Świat wypadł całkiem nieźle

Tez mysle o tym monitorze ale ciezko znalezc jakeis opinie uztkownikow o nim :/ W temacie "monitory 22" nie raz padalo pytanie o ten monitor i nikt sie nie wypowiedzial, ja tez zadalem tam pytanie odnoscie tego monitora jakies dwa-trzy dni temu i cisza :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mysle o tym monitorze ale ciezko znalezc jakeis opinie uztkownikow o nim :/ W temacie "monitory 22" nie raz padalo pytanie o ten monitor i nikt sie nie wypowiedzial, ja tez zadalem tam pytanie odnoscie tego monitora jakies dwa-trzy dni temu i cisza :/

 

Monitor jest bardzo, ale to bardzo egzotyczny i szczerze mówiąc wątpię że będą jakieś opinie użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, napiszcie coś konkretnego. Tez szukam LCD do peceta, w 95% chodzi o net i filmy, pozostale 5% to Word ;-] Szukam pilnie, wiec linki do sklepow warszawskich prosze.

$$$ < 550 PLN

 

Nie mam wymagan, ma byc dobry

Pisze jak lamus, co? A jeszcze niedawno budowalem wc, znalem wszystkie procesory graficzne i ilosc szaderow etc na pamiec... ;-]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po d-subie będzie beznadziejna jakość obrazu,

Jak uzyjesz zwykłego drutu zamiast normalnego kabla lub monitora ze skopanym wejsciem to będzie...

 

Mam monitor z dvi i dsub i podłączone równoczesnie 2 komputery, róznica w obrazie prawie niezauwazalna. Notebooka do TV FullHD przez dsub tez podłączałem i w 1920 daje rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem W2252S bez DVI za 479zł od ręki z 12 miesięczną gwarancją. Obraz taki, ze nie mam się do czego przyczepic, bo znowu do czego mozna sie przyczepiac przegladajac www i ogladajac dvix...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...