Skocz do zawartości
jareqsz

Phenom X4 B50 Mały Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Na mojej płycie przy takim samym procku podkręconym na 3,5GHz działa bezproblemowo Cool And Quiet i rdzenie mam również odblokowane. Więc to chyba od płyty głównej zależy, może upgrade biosu pomoże?

 

DOWÓD

Edytowane przez hill70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może aktualizacja Biosu by pomogła, teraz mam F2, z tym że nie wiem czy odblokowany proc będzie działał, mogą być z nim problemy po aktualizacji biosu?

 

Na mojej płycie przy takim samym procku podkręconym na 3,5GHz działa bezproblemowo Cool And Quiet i rdzenie mam również odblokowane. Więc to chyba od płyty głównej zależy, może upgrade biosu pomoże?

 

DOWÓD

A co dokładnie ustawiłeś w biosie i czy instalowałeś jakieś dodatkowe oprogramowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarządzanie energią mam na ustawieniach domyślnych.

Dokładnie mam ustawiony "zrównoważony(zalecany)", gdy chce zmienić zaawansowane ustawienia tego planu przechodzę do zarządzania energią procesora nastepnie Zasady chłodzenia systemu i tam mam dwie ocje: Aktywne lub pasywne, domyślnie jest Aktywne.

Jak ustawić odpowiednie zarządzanie energią w Windows 7?

Edytowane przez jareqsz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarządzanie energią mam na ustawieniach domyślnych.

Dokładnie mam ustawiony "zrównoważony(zalecany)", gdy chce zmienić zaawansowane ustawienia tego planu przechodzę do zarządzania energią procesora nastepnie Zasady chłodzenia systemu i tam mam dwie ocje: Aktywne lub pasywne, domyślnie jest Aktywne.

Jak ustawić odpowiednie zarządzanie energią w Windows 7?

Panel sterownia> Sprzęt i dźwięk> opcje zasilania >oszczędzanie energi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że CnQ na moim procesorze nie działa tylko wtedy gdy podkręcam po przez podnoszenie mnożnika. Gdy podkręciłem do 3.5GHz, bez zmiany napięcia po przez podnoszenie HTT to QnQ działało.

Edytowane przez jareqsz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...