Skocz do zawartości
szlimak86

Po Postawieniu Xp, Kaspersky 2009 Nie Lyka Klucza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Kupiłem nowy dysk, zainstalowałem na nim świeżego xp i kaspersky internet security 2009. Nie mogę go aktywować za pomocą kodu - przy próbie aktywacji wyskakuję mi "że nie można, ponieważ przekroczono ilość komputerów (coś w tym stylu)". Licencja jest na 3 komputery i na 2 jest dobrze, wiec u mnie nie powinno być problemu. Co ciekawe, na starym dysku (na którym jest "stary xp i kaspersky") wszystko działa ok, jeżeli z niego odpalę system (dobrze, że go nie formatowałem). Konfiguracja komputera jest identyczna jak podczas pierwszej aktywacji, tylko dysk się zmienił, poza tym licencja jest ważna jeszcze ok 260 dni. Mam nadzieję, że da się to jakoś przenieść na nowy system 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego piszesz na forum zamiast zglosic sie do pomocy technicznej producenta programu?

Nie mogę uzyskać identyfikatora klienta z mojego klucza i na pomoc nie mam co liczyć ;( Ch....j mnie zaraz trafi, kupiłem, zapłaciłem i mam same problemy, aż żal pupę ściska ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Przenieś system przy pomocy programów do robienia obrazów partycji - patrz: forum/google.

2. Jest wiele darmowych antywirusów.

...cóż:

1. Zrobiłem obraz starego i przeniosłem na nowy hdd, ale to rozwiązanie mi nie pasuje, gdyż stary xp jest w "nie najlepszym stanie" i działa jak krew z nosa - opcja czyszczenie/tuning/itd nic nie dadzą, więc siedzę na świeżym xp na świeżym dysku.

2. Ach, nie po to kupiłem płatny, żeby korzystać z darmówki, poza tym kaspersky jest wg mnie bdb dobry i byłem zadowolony (do czasu).

 

Mam, nadzieję, że może ktoś podsunie jakiś sposób 8O

a jak nie, to zostawię stary system z kaspersky, na drugim dysku i będę z niego odpalał skanowanie co jakiś czas i tyle - naciśnięcie f11 i wybranie dysku z którego ma bootować strasznie nie boli, ale jednak niesmak już mi zostanie

Edytowane przez sz.limak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...