Skocz do zawartości
msjk1

Podlaczanie Pc Do Tv? Problem

Rekomendowane odpowiedzi

Siema mam problem z PC -> TV

 

posiadam karte GF 8800GTS TV-OUT i TV jakis Philips.

 

Wczoraj kupilem ten kabel do TV do PC

 

. Zaznacze ze ten S-video ma 4piny.... a w karcie graficznej mam 7 pinow. Czy jak to podlacze to bedzie dzialac? Jesli tak to jak mam to ustawic bo ja nic nie widzialem na TV. Na kanalach EXT1,2,3 i SVHS2. W tym zakupionym kablu mam jeszcze przejsciowke 4 piny na cinch i zlaczylem svideo z ta przejsciowka i wychodzi mi cinch, a ten cinch zlaczaczylem z kablem od karty graficznej o tym. I wtedy wychodzi mi svideo 7 pinow i do karty graficznej j. I to wtedy ma dzialac? bo juz nie mam pomyslow ....

 

pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie bardzo łapię te wszystkie kabelki które używałeś. Z tego co kojarzę to kabelek S-Video będzie pasował do wyjścia TV w Twojej karcie, więc przejściówki na cinche nie będą potrzebne.

Sprawdź w panelu sterowania nVidia, w opcji "konfiguracja wielu monitorów" czy masz wykryty i włączony telewizor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tv mi wykrywa, zaznaczam opcje klonowania i nic sie nie dzieje Na kanalach EXT1,2,3 i SVHS2

Jeżeli masz zaznaczone klonowanie i poprawnie rozpoznany telewizor to w tym momencie MUSI działać. Rozważ jeszcze sprawdzenie przejściówki S-Video --> EURO.

I takie głupie pytanie, skoro masz SVHS2 to gdzie się podziało SVHS1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...