Jump to content
Sign in to follow this  
PelzaK

Scytche Fenris Wolf, Coolink Silentator

Recommended Posts

Witam,

Mam do sprzedania obudowę Scytche Fenris Wolf, czarna, cała wykonana z aluminium, nieużywana - jedynie otwarta.

Sprzedaję bo jest zbyt fajna żeby ją ciąć :) a mam w planach zbudowanie innej obudowy, stąd szukam szczęśliwego posiadacza, który nabędzie ją taniej niż w sklepie, rzecz jasna.

Dołączona grafika

więcej zdjęć na goglach http://images.google.pl/images?hl=pl&q...oq=&start=0

Obudowa jest naprawdę super, w komplecie 2 dwa wiatraki scytche (1 na hdd, 1 wyciągający z tyłu), kilka kompletów śrubek w osobnych woreczkach, każdy opisany do czego. Sanki do montażu dysków posiadają dodatkowo wyciszacz drgań (HDD Stabilizer x4). Za przednimi drzwiami zatoczki na cdromy zrobione z siatki, tak samo tylne śledzie. Na bocznych płytach obudowy dodatkowa guma wyciszająca drgania i chroniąca przed porysowaniem. Na górze otwierana klapka z usbami etc, z tyłu 2 przeloty ogumione na chłodzenie wodne. Regulowane podstawki. Oryginalne opakowanie, pudełka, kabelki etc.

Cena w sklepach waha się od 580..700, więc na dobry początek proponuję cenę pińcet (cyfrowo: 500);

Odbiór we Wrocławiu, dowóz też, jeśli będzie mi po drodze to nawet gratis ;)

--------------------------------------------------------------------

Druga rzecz, Coolink Silentator, nieużywany, zapakowany, jedynie otwarty celem przejrzenia.

Dołączona grafika

Cena w sklepie około 120PLN, u mnie 80.

Odbiór/dowóz także we Wrocławiu.

Powyższe zdjęcia są jedynie poglądowe. Jakby ktoś chciał, dokładne zdjęcia mogę podesłać mailowo.

Edited by PelzaK

Sign in to follow this  

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.