Skocz do zawartości
bagienny

Konkurs Sapphire

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę, ale paniusi z Sapphire Radeon HD 5850 nie ma na facebooku... tzn. dwie są podobne, ale jednak inne.

Dzięki za podpowiedz, szukałem po googlach, w języku angielskim i ani jednego nicka nie mogłem znaleźć a teraz mam wsio. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gmaila potwierdzenie przyszło odrazu. Konkursiwo świetne!

Mi na gmaila również po sekundzie doszło.

 

P.S.

To mój pierwszy konkurs.

Ciesze się że wygram :)

A do mnie na gmaila, dla odmiany nie dotarło, choć czekałem długo i cierpliwie a samo zgłoszenie niby zostało wysłane poprawnie. :sad: Tak czy inaczej cieszę się, że ten konkurs w ogóle powstał. Trzymam kciuki by było ich jak najwięcej. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie na gmaila, dla odmiany nie dotarło, choć czekałem długo i cierpliwie a samo zgłoszenie niby zostało wysłane poprawnie. :sad: Tak czy inaczej cieszę się, że ten konkurs w ogóle powstał. Trzymam kciuki by było ich jak najwięcej. B-)

Podaj mi swojego maila na PW, sprawdzę o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wp od razu doszło potwierdzenie.

Pierwszy raz biorę udział w jakimkolwiek konkursie internetowym, może się poszczęści ;)

 

PS.

Nigdy nie miałem szczęścia w takich sprawach, ale trzymam kciuki B-)

Edytowane przez Delfin95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, mało co zapomniałbym o konkursie, ale poszły odpowiedzi i meil z potwierdzeniem na tlena szybko przyszedł. No teraz tylko czekać na wyniki losowania, a przyznam że nawet HD 5750 byłby lepszy od mojej integry HD 3200 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowe odpowiedzi:

 

ATI Radeon HD 4890 Toxic: Magius

ATI Radeon HD 5770: Rubi

ATI Radeon HD 5850: Silvina

ATI Radeon HD 5870: Selena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

72 godziny, została już tylko jedna :)? Po prostu jestem ciekaw kto wygra, super nagrody, jestem pewien, że to nie będę ja, bo przecież ja nie moge wygrać.... no ale czekam i czekam, średnio co godzine patrze czy sa już wynik i nic ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

72 godziny, została już tylko jedna :)? Po prostu jestem ciekaw kto wygra, super nagrody, jestem pewien, że to nie będę ja, bo przecież ja nie moge wygrać.... no ale czekam i czekam, średnio co godzine patrze czy sa już wynik i nic ;/

Zostało nawet mniej ;>

 

http://www.purepc.pl/o_serwisie/wyniki_konkursu_sapphire_0 częstujcie się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratsy dla zwycięzców ;).

 

P.S

Swoją drogą dziwi mnie dość duża ilość nie poprawnych odpowiedzi, jak na taką ich łatwość :D. No i przydał by się następny konkurs, bo w tym nie wygrałem :E :E :E.

Edytowane przez david11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...