Skocz do zawartości
bagienny

Konkurs Sapphire

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, prawde mówiąc a raczej pisząc, miałem małą nadzieję, że może to właśnie ja ;), w sumie ja nawet kompa nie posiadam, siedze na swoim nędznym laptopie, jakbym wygrał taką kartę to już miałbym 1/6 swojego nowego kompa. No, ale.... gratuluje zwycięzcom, na prawde macie się z czego cieszyć :). Czekam na następny konkurs, na pewno wezme w nim udział.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratsy dla zwycięzców ;).

 

P.S

Swoją drogą dziwi mnie dość duża ilość nie poprawnych odpowiedzi, jak na taką ich łatwość :D. No i przydał by się następny konkurs, bo w tym nie wygrałem :E :E :E.

Dwa błędy były najczęstsze:

Magius zostawał Srebrnym Surferem (;D)

Rubi była napisana z błędem jako Ruby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak podawały zagraniczne serwisy ;>

Rubi to spolszczone Ruby

Nie wiem skąd się wzięło "Ruby". Na pejsbuku jest podana poprawnie i jakoś nie mogę znaleźć miejsca gdzie byłoby napisane przez "y". (chyba, że któryś redaktor pomylił ją z maskotką ATI) Edytowane przez bagienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd się wzięło "Ruby". Na pejsbuku jest podana poprawnie i jakoś nie mogę znaleźć miejsca gdzie byłoby napisane przez "y". (chyba, że któryś redaktor pomylił ją z maskotką ATI)

Imo to jest dalej ta sama pani, która przewija się od niepamiętnych czasów na logach kart ati. :)

Chyba, że krótkie, rude włosy, identyczna buzia, postura, tylko inne wdzianka to całkowity przypadek i istnieją dwie podobne maskotki, różniące się tylko i wyłącznie jedną literką w ksywce - Ruby - Rubi

 

http://www.trustedreviews.com/graphics/rev...rence-boards/p3

 

Tak jak napisał mech, Ruby to właśnie anglojęzyczna wersja tej rudowłosej laski (jest ruda, stąd Rubin), a u nas trochę to przerobili na Rubi(n) :D

 

Btw /vote o powtórzenie losowania, bo osoby, które wpisały Ruby (ja dałem Rubi) nie powinny zostać odrzucone.

 

MMMMmmmonster fail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli traktujemy fejsbuk jako jedynie źródło informacji to wszystko się zgadza ;)

Natomiast Ruby i Rubi (niby tylko Sapphire? Tia ;] ) to dwie te same ślicznotki ;]

 

http://www.overclockersclub.com/reviews/sapphire_hd4850/

There are a ton of badges on the front of the Sapphire HD4850's package, including ATI Radeon Maximum Graphics badge, ATI CrossFire X, and Microsoft Windows Vista. There is also a large picture of Ruby, ATI's mascot, however she is in a different position, she looks to be praying; maybe praying to the ATI Gods?

http://www.motherboards.org/reviews/hardware/1956_4.html

Sapphire uses the same card design with their HD5850 as the reference design from the cooler to the PCB layout. The front of the card has a female with two swords that is very reminiscent of Ruby, ATI’s mascot.

itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, Ruby i Rubi to są dwie inne ślicznotki. Ta umieszczana na kartach Sapphire nie jest maskotką ATI. Inny wygląd, inny kolor oczu, brak pieprzyka w stylu Monroe u Rubi.

Sapphire uses the same card design with their HD5850 as the reference design from the cooler to the PCB layout. The front of the card has a female with two swords that is very reminiscent of Ruby, ATI’s mascot.

Tu piszą, że jest podobna.

There are a ton of badges on the front of the Sapphire HD4850's package, including ATI Radeon Maximum Graphics badge, ATI CrossFire X, and Microsoft Windows Vista. There is also a large picture of Ruby, ATI's mascot, however she is in a different position, she looks to be praying; maybe praying to the ATI Gods?

Tu ją zwyczajnie pomylili. Edytowane przez bagienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehs ;] zawsze można napisać, że się pomylili.

IMO Rubi powstała tak jak naskrobał to ath powyżej. Szukam i szukam ale nie mogę znaleźć nazwy Rubi w zagranicznych serwisach.

Sam korzystałem z fejsbuka i w konkursie wpisałem Rubi. Jednak Ruby to nie jest pomyłka - to tylko i wyłącznie moje skromne zdanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehs ;] zawsze można napisać, że się pomylili.

IMO Rubi powstała tak jak naskrobał to ath powyżej. Szukam i szukam ale nie mogę znaleźć nazwy Rubi w zagranicznych serwisach.

Sam korzystałem z fejsbuka i w konkursie wpisałem Rubi. Jednak Ruby to nie jest pomyłka - to tylko i wyłącznie moje skromne zdanie ;)

Jak uznamy Ruby tylko dlatego, że Rubi jest do niej podobna, to może uznajmy też Srebrnego Surfera, eh? Magiusa raczej też niebardzo można znaleźć w innych serwisach, ale to chyba nie znaczy, że jego imię jest pomyłką? :P Edytowane przez bagienny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły masz tok rozumowania ;>

Napisałem Ci powyżej, że to jest moje zdanie i moje dywagacje więc nie "musicie" (;)) nic uznawać.

Jeżeli to jest Rubi Sapphire'a to martwi mnie jej brak poza polskim internetem :(

 

Update:

Po nazwach z polskiego fejsbuku praktycznie nikogo nie znajdziemy ;]

OK dalsze rozgrzebywanie i tak do niczego nie posłuży, więc przyjmuje do wiadomości, że ATI ma swoją Ruby a Sapphire Rubi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły masz tok rozumowania ;>

Napisałem Ci powyżej, że to jest moje zdanie i moje dywagacje więc nie "musicie" (;)) nic uznawać.

Jeżeli to jest Rubi Sapphire'a to martwi mnie jej brak poza polskim internetem :(

I nie będziemy niczego uznawać, bo to jest inna postać ;) Ale dzięki za sugestię :P Co do innych postaci to też raczej trudno je zlokalizować gdziekolwiek poza pejsbukiem, więc to nie tylko Rubi.

 

Update:

Po nazwach z polskiego fejsbuku praktycznie nikogo nie znajdziemy ;]

OK dalsze rozgrzebywanie i tak do niczego nie posłuży, więc przyjmuje do wiadomości, że ATI ma swoją Ruby a Sapphire Rubi ;)

Gracias Amigo! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naczelny już się odezwał do zwycięzców. Należy pamiętać, że 72 godziny oznacza dni robocze, udało się to zrobić nawet szybciej :)

 

Co do odpowiedzi z rudowłosą. Sponsor przysłał wszystkie wytyczne i zebrane odpowiedzi zostały w tym kluczu opracowane więc proszę nie narzekać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...