Jump to content
stivo

Notebook Hp G60-418ca

Recommended Posts

Do sprzedania mam notebooka HP G60-418CA. Niedostępny w polskich sklepach. Stan idealny. Notebook zakupiony został w Kanadzie na przełomie sierpnia i września 2009. Niestety nie mam do niego oryginalnego opakowania (zostało w Kanadzie). Jako, że to notebook na rynek kanadyjski to na klawiszach są też oznaczenia w języku francuskim. Oczywiście do zasilacza dołączona jest przejściówka do podłączenia go pod 'nasz' prąd ;). Do notebooka załączam wszystkie ulotki, instrukcje itp., które dołączyło HP.

UWAGA! AKTUALIZACJA! HP daje na niego rok gwarancji (USA i Kanada). Mimo braku dowodu zakupu gwarancja obowiązuje także w Polsce!

Oto screeny prezentujące informacje o gwarancji ze stron HP polskiej i kanadyjskiej:

Dołączona grafikaDołączona grafika

Oraz screen z zapisu rozmowy z konsultantem(tką?) HP:

Dołączona grafika

Podstawowe parametry:

- dwurdzeniowy procesor T4200 (2x2.00GHz, 1MB L2 cache)

- Karta graficzna Intel GMA 4500M

- 4GB RAM

- 320GB HDD

- wyświetlacz 16"

- klawiatura numeryczna

- kamera

- WIFI b/g

- nagrywarka DVD z Lightscribem

- porty: audio(słuchawki + mikrofon) USB x3, RJ11, RJ45, HDMI, VGA, czytnik kart (MS/MS Pro/MMC/SD/XD)

- zainstalowany system Windows Vista Home Premium OEM (instalowany z dodatkowej partycji). Prawdopodobnie jest możliwość upgrade'u do Windows 7 (HP dołączyło ulotkę gdzie szukać informacji).

Więcej informacji na stronie producenta: http://bizsupport1.austin.hp.com/bizsuppor...ectID=c01801124

Do laptopa dołączam futerał Targus.

Moja propozycja to 2049PLN (do lekkiej negocjacji) + (ewentualnie) kurier. Można odebrać osobiście w Szczecinie.

Dla zainteresowanych mogę zrobić zdjęcia.

Kontakt: jid: stivo@aqq.eu gadu: 5071594

Edited by stivo

Aktualności

Artykuły

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.