Skocz do zawartości
Megabyte

AIUHB zamiast JIUHB (pilne)

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy mówią że super kręcą się te 1700 JIUHB. Mi się jednak wydaje że AIUHB powinien być jeszcze lepszy nawet od takiego JIUHB DLT3C. Z tego co słyszałem to 2100+ dobrze się kręci. Czy więc warto je kupować? Czy sugerować się tym samym przy wyborze takiego AIUHB co przy JIUHB. Oczywiście 2100+ nie jest produkowany w serii 1.5V Jednak w sklepie nie ma takiego wyboru tych 2100 w porównaniu do 1700. Boje się że będe musiał zamówić w ciemno. W takim razie jak kręcą się obecnie produkowane najgorsze egzemplarze 2100+? Chodzi mi o to do jakiej wartości bede mógł go napewno podkrecić. A może lepiej sie kreca 2000 albo 2200 zamiast 2100. Prosze o jak najszybsze odpowiedzi bo sprawe jest pilna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla jednego 'dobrze sie podkreca' znaczy ze podkrecil FSB ze 133 na 166MHz, dla drugiego 'dobrze sie podkreca' znaczy ze chodzi na 2400MHz przy 2V, dla trzeciego kiedy te 2400MHz jest przy 1.7V.

Najpierw ustanow definicje Twoich wymagan, potem zadawaj takie pytanie, bo nie uzyskasz odpowiedzi tylko naczytasz sie sprzecznych postow.

Z mojego doswiadczenia wynika, ze rzeczywiscie 2100+ zwykle kreci sie tak jak dobre egzemplarze 1700+, ale czy dobrze w przypadku 1700+ tez oznacza dobrze w przypadku 2100+ ocen sam, bo dla mnie doplacenie 130zl moze nie jest czyms trudnym, ale osobiscie wolalbym za te roznice kupic np. pamiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze mialem pecha ale 1700+ z serii AIUHB na 1,5V z ostatnimi 4 cyferki 0122 ale nie jestem pewny tego 22 ;) i na 1,7V ledwo szedl stabilnie 10,5x166 jak sie pofatygowalem i zmienilem zworke od napiecia to na 11,5x172 na niepamietam juz jakim ale duuuzo wyzszym napieciu niz 1,7V... Tak czy inaczej zmienilem go na to co mam w podpisie i 12,5x167 bez podnoszenia napiecia idzie w pelni stabilnie :). ps teraz sam skladam drugiego kompa i nie wiem jakiego 1700+ mam ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> bo te co mnie interesowaly maja juz swoich wlascicieli :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...